Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 7 grudnia 2022

Zeszyty zadań z naklejkami - Harper Kids

Zeszyty zadań z naklejkami - Harper Kids

  

W tej książeczce z zadaniami dziecko ma możliwość doklejenia brakującego kształtu, rysować swój płatek śniegu, kolorować, naklejać naklejki, łączyć kropki i stworzyć w ten sposób rysunek. Nie zabrakło także labiryntu, cieni i nie tylko. Zadania są naprawdę różnorodne i z tego powodu warto zwrócić uwagę na to wydanie z ulubionymi bohaterami dzieci. Pośrodku książeczki znajdują się dwie strony z naklejkami.


To wydanie skupia się na robieniu śmiesznych minek, odróżnianiu wielkości,szukaniu elementu, który nie pasuje, pisaniu cyfry, pokolorowaniu obrazka, naklejaniu naklejek. Dzięki temu, że poszczególne zadania są naprawdę różnorodne dziecko nie ma problemu z wykonaniem wszystkich. Jest to idealna zabawa na długie godziny, która jednocześnie zawiera w sobie elementy edukacyjne. Pośrodku książki znajdują się dwie strony z naklejkami.

Bardzo dużo dzieci lubi Binga, więc nie mogło go zabraknąć jako głównego bohatera zimowych zadań. W tym wydaniu najmłodsi mają możliwość kolorowania, szukania odpowiedniego ubrania na mroźny dzień, wyboru rękawiczki dla siebie, szukania największego prezentu i nie tylko. Mnogość i różnorodność zadań sprawiają, iż na pewno nie jest to nudne wydanie. Dodatkowo pośrodku książki znajdują się dwie strony z naklejkami.

Bing i jego przyjaciele pojawili się jako główni bohaterowie również w świątecznym zeszycie zadań. W związku z tym odbiorca ma szansę ozdobić naklejkami domek z piernika, wykonać prawdziwe śniegowe gwiazdki, zamienić jednego bałwanka w śniegowego króliczka, sprawdzić kto zostawił dane ślady, pokolorować bombki i nie tylko. Zadania są naprawdę ciekawe, a ich dopełnieniem są dwie strony naklejek, znajdujące się na środku książki.Moja ocena: 6/6 

Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  


8 komentarzy:

 1. To doklejanie pasujących elementów to duża atrakcja dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieci uwielbiają naklejki. A takie książki to świetna alternatywa dla czekolady!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznaję się, sama kupuję książeczki z naklejkami i używam ich do swoich notesów, bo niektóre są przepiękne :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja córka uwielbia naklejki i regularnie kupujemy tego typu zeszyty. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne naklejki. Jako dziecko uwielbiałam takie wszelkiego rodzaju naklejki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mamy zeszyty z Bingiem. Mój młodszy syn bardzo lubi, dlatego znajdzie je pod choinką. 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne zeszyty, spodobałyby się mojej kuzynce, która uwielbia naklejki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie zeszyty to świetna propozycja.

  OdpowiedzUsuń