Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 4 listopada 2022

,,Ruchome święto" Ernest Hemingway

,,Ruchome święto" 


,,Ruchome święto" Ernesta Hemingway'a bez wątpienia jest idealnym wydaniem skierowanym do wszystkich miłośników prozy oraz życia tego pisarza.

W związku z tym, iż twórcy nigdy nie udało się dokończyć pisania tergo wydania tego zadania podjął się jego wnuk. Dzięki działalności krewnego czytelnicy mają możliwość zapoznania się z ,,Ruchomym świętem". Fabuła skupia się na pobycie Hemingway'a we Francji przez lata jego życia.

Lektura jest wartościowa także pod tym względem, iż nie ma problemu z zobaczeniem szkicowników paryskich oraz zdjęć zagranicznego twórcy. Na zakończenie są także przytoczone niektóre fragmenty jego prozy. Do tego minimalistyczne, pastelowe wydanie i kolorowa wstążeczka do zaznaczania strony czytania na pewno dodają uroku temu wydaniu.

Warto wspomnieć również o tym, że wydanie Wydawnictwa Marginesy zawiera nowy przekład. Dzięki temu odbiorcy tej lektury mogą zapoznać się z nią dzięki działalności nowego tłumacza i spojrzeć na niektóre aspekty z innej perspektywy.

,,Ruchome święto" Ernesta Hemingway'a to wydanie, które idealnie sprawdzi się w roli prezentu nie tylko dla bliskich, ale też dla samego siebie.

Moja ocena: 5/6 

 Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Marginesy

6 komentarzy:

 1. Na pewno warto zajrzeć do tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa propozycja. W sumie Hemingwaya znam tylko jedną książkę, która była lekturą szkolną. Warto zobaczyć, czym jeszcze może zaskoczyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. To wspaniałe, że rodzina w taki sposób podtrzymuje pamięć o tak niezwykłym pisarzu, jakim był Hemigway!

  OdpowiedzUsuń
 4. To wartościowe wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hemingway to klasyka, chociaż ja jeszcze nic od niego nie czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hemingway to klasyka klasyki. Miałam okazję przeczytać dwie jego książki i uważam je za majsterszyk. Niestety tej jeszcze nie miałam okazji czytać. Kinga

  OdpowiedzUsuń