Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 27 września 2022

,,Życie to za mało" Iza Michalewicz

 ,,Życie to za mało"


Zapoznanie się z dobrym reportażem zawsze jest dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Przeczytanie lektury, która porusza wszystkie struny jest mistrzowską pracą wykonaną przez Izę Michalewicz.

Autorka w zbiorze opisała 41 historii ludzi, którzy żyli naprawdę. Bohaterami tych tekstów są nie tylko ci, którzy jeszcze żyją, ale również tacy, którzy już stracili życie. Odbiorca może zapoznać się z historią molestowanych dziewczynek, historią chłopca z domu dziecka, którego opiekunowi wydawało się, że może być bezkarny.

W ,,Życie to za mało" nie zabrakło także opowieści życia kobiety, która wyjechała za granicę w celach zarobkowych. Do dziś nie wiadomo, czy upadek z antresoli był samobójstwem czy miał inne podłoże. Jeden z mężczyzn zbiera meble ze śmietnika, by mieć czym ogrzać miejsce zamieszkania.

Iza Michalewicz stworzyła przejmującą, bardzo obszerną pozycję, której lektura jest trudna, ale bardzo potrzebna. Jestem zdania, że ten zbiór reportaży jest prawdziwym mistrzostwem, z którym można zapoznawać się po kawałku.

,,Życie to za mało" Izy Michalewicz to perfekcyjny zbiór reportaży zebrany w jednym wydaniu, który przeznaczony jest dla dojrzałych odbiorców.

Moja ocena: 6/6

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak.

7 komentarzy:

 1. Bardzo lubię czytać reportaże, więc pewnie skuszę się na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam reportaże i po tę pozycję z pewnością sięgnę. Dziękuję za zaprezentowanie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okładka sugeruje zupełnie inny rodzaj książki, coś z gatonku coachingowego. A szkoda, bo wiele osób odrzuci taką lekturę.

   Usuń
 3. Takie reportaże non-fiction są rewelacyjne. Trudne ale prawdziwe i warte przeczytania!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo rzadko sięgam po reportaże, ale ten wydaje się być bardzo interesujący.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z przyjemnością skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Reportaże są ciekawe chociaż ja zdecydowanie po nie nie sięgam :)

  OdpowiedzUsuń