Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 23 września 2022

Hot Wheels 6/2022

 Hot Wheels 6/2022


Czasopisma przeznaczone dla dzieci są bardzo różnorodne. Z tego powodu na polskim rynku pojawiło się również wydanie Hot Wheels 6/2022.

Jest to magazyn przeznaczony dla miłośników samochodów, choć niekoniecznie tylko dla chłopców. Z czasopisma odbiorca może dowiedzieć się jak wygląda jeden z samochodów, można poćwiczyć dojazd samochodu do celu, przeczytać więcej o Ferrari. Pojawił się także dwustronicowy artykuł o wyścigu, dwustronicowy plakat. Jest także całkiem spory komiks.

Wyjątkową gratką i atutem, dla którego dobrze jest zaopatrzyć się w to czasopismo jest możliwość posiadania na własność oryginalnego auta Slide Kick. Jest to jedyna okazja do tego, by go posiadać, ponieważ ten model jest dostępny tylko z magazynem. 

Hot Wheels 6/2022 to propozycja, w której nie brakuje samochodowych inspiracji. Jest to dwumiesięcznik, który można kupować od teraz do początku listopada.

Moja ocena: 5/6   

Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont9 komentarzy:

 1. Fajna propozycja dla fanów takich klimatów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem już się nie orientuję w czasopismach dla młodzieży i dzieci, nie ten wiek moich...

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje dzieciaki uwielbiają Hot Wheels :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie gazetki są fajne, kiedyś bardzo często kupowałam

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj sama bym ją kupowała jakby były za moich czasów, bo straszna samochodziara, że mnie od dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie kupujemy takich gazetek i nie zbieramy tych dołączanych do nich gadżetów. Ale pewnie fani takich kolekcji się znajdą.

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje dziecko byłoby zachwycone taką gazetką. Uwielbia Hotwheels

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta gazetka jest naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń