Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 17 sierpnia 2022

,,Tango" Michał Witkowski

 ,,Tango"


,,Tango" Michała Witkowskiego to lektura, którą dobrze jest sobie dawkować ze względu na idealnie rozwijającą się fabułę.

W tym wydaniu odbiorca może przenieść się do roku 1930, kiedy to doszło do zbrodni. Na pewno zaangażowanie innych osób w śledztwo mogło być, ale nie musiało sprawić, że dzięki temu uda się szybciej znaleźć sprawcę. Zajmujące było to kto stał się pierwszą ofiarą i dlaczego tak się stało. 

Twórczość Michała Witkowskiego do tej pory była jeszcze przeze mnie niezbadana. Z olbrzymią przyjemnością postanowiłam skusić się na tę lekturę. Na pewno o wiele lepiej jest się w nią zagłębiać partiami, niż przeczytać wszystko za jednym razem. 

,,Tango" to idealna propozycja dla osób, które chcą poznać ten nietuzinkowy kryminał retro. Jego zakończenie jest doprawdy zaskakujące. 

Moja ocena: 5.5/6 

 Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Znak9 komentarzy:

 1. Joanna Postupalska-Bożek18 sierpnia 2022 23:20

  Recenzja brzmi zachęcająco. Bez spoilerów. Tym bardziej intrygujaco.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czuję się mocno zachęcona. Lubię zaskakujące zakończenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa propozycja, chętnie ta książke przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego retro? Po prostu to książka umiejscowiona w latach 30-tych. Kryminał retro to na przykład Sherlock Holmes.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj nie do końca moje klimaty zdecydowanie bardziej wolę sięgnąć po literaturę faktu choćby dotyczącą początków XX wieku ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię takie kryminały których akcja rozgrywa się przed wojną, gdzie detektyw może polegać tylko na swoim umyśle a nie na technologii

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie jest to pozycja dla mnie, ale wiem komu ją mogę polecić

  OdpowiedzUsuń
 8. Będę polecać dalej takie ciekawe propozycje czytelnicze.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kryminały retro potrafią być naprawdę fajne!

  OdpowiedzUsuń