Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 9 sierpnia 2022

,,Paddington i Spacerek literek" Michael Bond

 ,,Paddington i Spacerek literek" 

Michael Bond tworzy naprawdę ciekawe historie z Paddingtonem w roli głównej. ,,Paddington i Spacerek literek"  jest trzecią pozycją wydaną dla młodszych dzieci.

Tym razem Paddington wybrał się na spacer z literkami. Zadanie polegało na tym by w określonym czasie podczas spaceru wypisać jak najwięcej słów na literę B. Paddington bardzo sumiennie podszedł do tego zadania udając się na przechadzkę razem z panem Gruberem. Niestety, nie wszyscy umieli wykonać się równie dużą rzetelnością co Paddington.

Przygody Paddingtona jako bardzo wdzięcznego niedźwiedzia sprawiają, że mimo upływu lat od powstania wydań cały czas ma on wielkie grono odbiorców na całym świecie. Nie ma się czemu dziwić, gdyż historie o niedźwiedziu z Mrocznego Zakątka Peru są tak zabawne, że zachwycają się nimi osoby w różnym wieku. Paddington jest twarzą wodnych i zwyczajnych kolorowanek, zadań z naklejkami, wydań z krótszymi oraz dłuższymi jego przygodami. Tym razem nadszedł czas na nowy tom serii przeznaczonej typowo dla młodszych dzieci. 

Książka zapowiadały się świetnie i taka też była. Jestem więc przekonana, że będzie co nadrabiać w najbliższym czasie jeśli jeszcze nie słyszeliście o tych wydaniach. Na pewno nie będę wyjątkiem jeśli napiszę, że te wszystkie książki o niedźwiedziu są naprawdę świetne i pięknie wydane przez wydawnictwo. Z każdej można dowiedzieć się czegoś nowego o Paddingtonie. To wydanie jest również kwadratowe ze sztywną oprawą i miękkimi stronami. Jest w nim mało tekstu. Idealnie sprawdzi się na różne okazje w roli prezentu dla dzieci.   

Moja ocena: 5.5/6 Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Znak

8 komentarzy:

 1. Paddington to super bohater książek dla dzieci, chociaż myślę, że i rodzice będą zadowoleni z lektury pociechom

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno warto kupić dziecki takie piękne wydanie tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sympatyczny bohater, ma wielu miłośników 😊 taka książka to chyba zawsze dobry wybór

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nigdy nie czytałam przygód Paddingtona, ale po familijnym filmie sprzed paru lat mam do niego duży sentyment :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja starsza córka bardzo lubiła tego misia, młodsze niestety nie chcą się do niego przekonać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba wszyscy lubią misia Paddingtona. Muszę kupić tą książeczkę synkowi, myślę że mu się spodoba. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Książek nie czytałam ale film coś tam już tak

  OdpowiedzUsuń
 8. Przygody tego bohatera są naprawdę świetne i mają fajne poruszane tematy.

  OdpowiedzUsuń