Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 10 sierpnia 2022

,,Lonely Heart" Mona Kasten

 ,,Lonely Heart" 


Nie czytałam wcześniej żadnych wydań tej autorki, więc byłam bardzo ciekawa czy ,,Lonely Heart" przypadnie mi do gustu. Już teraz mogę napisać, że bardzo.

Rosie od jakiegoś czasu prowadziła audycje ze znanymi gwiazdami i zespołami. Starała się być głosem ich odbiorców, czyli taktowna, ale jednocześnie przeprowadzająca rozmowę z taki sposób, by muzycy czuli się u niej dobrze. Po wspaniałym spotkaniu z jedną z piosenkarek przyszedł czas na rozmowę z zespołem. Tutaj niestety wszystko poszło nie tak, a na Rosie wylała się fala hejtu.

Dzięki temu, że narracja jest prowadzona z punktu Rosie oraz Bestii (Adama) całość czyta się naprawdę znakomicie. Niezwykle podobały mi się ich sms-owe wymiany wiadomości. Zakończenie jest świetne i już nie mogę doczekać się chwili w której na polskim rynku ukaże się drugi tom tej serii.

Nie mogę nie wspomnieć o świetnym wydaniu, w którym strony na brzegach są w bordowym kolorze. Dzięki temu jeszcze lepiej komponują się z całością okładki. Mona Kasten stworzyła wspaniałą historię, w której nie brak zwrócenia uwagi na relacje rodzinne, czy chęć robienia wszystkiego dla sławy.

,,Lonely Heart" Mony Kasten to idealny początek serii nie tylko dla nastolatków, ale także dla dorosłych, którzy chcą poznać tę świetną, ale nie cukierkową historię Rosie i Bestii.

Moja ocena: 5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Jaguar.

10 komentarzy:

 1. Widzę, że zapowiada się niezwykle ciekawa seria dla młodzieży.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta książka mogłaby mi się spodobać. Graficznie wygląda cudownie, jeśli środek dopełnia to, chętnie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie trafiłam jeszcze na tą autorkę, ale chętnie zapoznam się z twórczością zaczynając od tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moze I historia bylaby ciekawa,ale nie mogę znieść narracji pierwszosobowej

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydawnictwo Jaguar ma naprawdę ciekawe propozycje dla młodzieży - i właśnie tym w dużej mierze wyróżnia się na rynku wydawniczym.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam takie klimaty, a te okładki z Jaguara są po prostu genialne!

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka ma przepiękną okładkę, myślę, że mogłaby mi się spodobać. Zapisuję tytuł i wolnej chwili ją sobie zamówię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mógłbym w wolnej chwili przeczytać tę książkę, będę mieć ją na uwadze

  OdpowiedzUsuń
 9. Będę polecać dalej takie ciekawe propozycje czytelnicze.

  OdpowiedzUsuń