Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 6 sierpnia 2022

,,List do dziadka" Anna's Dream

 ,,List do Dziadka"


Gdy otrzymałam możliwość zapoznania się z tą książką postanowiłam to zrobić. Jest ona inspirowana prawdziwymi wydarzeniami i pod tym względem nie sposób ją oceniać.

Główną bohaterką książki jest Aneta, która od wczesnego dzieciństwa mieszkała z matką i ojczymem. Ten wyżywał się na głównej bohaterce oraz jej bracie. Niejednokrotnie chciała ona popełnić samobójstwo. Przy życiu trzymała ją nadzieja odnośnie tego, że w przyszłości brat stanie się silniejszy, tak, jak jej obiecał, i męczarnia się skończy. Czy jednak tak faktycznie się stało?

W związku z tytułem tej książki miałam podejrzenie odnośnie tego, że wydanie będzie opierało się typowo na listach do dziadka. On owszem pojawia się w początkowej części i delikatnie w środkowej, ale tak naprawdę jest go bardzo niewiele. Nie chcę tutaj zdradzać zbyt wiele szczegółów z fabuły, jednak skupię się na tym, że bardzo dużo faktów zostało nie rozwiniętych. 

Końcowe kilkadziesiąt stron jest już jedynie szybkim przeskokiem przez życie Anety, która musiała mierzyć się z nowymi problemami. Rozumiem, że jest to pozycja pisana na faktach, porusza ważny temat przemocy, ale w tym skróconym wątkowym wydaniu nie trafiła do mojego serca.

,,List do dziadka" Anna's Dream to literatura bardzo ważna pod względem poruszanych w niej treści.

Wpis powstał w ramach współpracy z Autorką.

3 komentarze:

  1. Dobrze, że takie książki są wydawane bo warto je czytać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Może kiedyś skuszę się na tę pozycję.

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie tytuły zazwyczaj niosą ze sobą jakieś ważne przesłanie.

    OdpowiedzUsuń