Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 25 lipca 2022

Disney. Mała Syrenka

 Disney. Mała Syrenka


Niezwykle podoba mi się wydanie cyklu ,,Klasyczne baśnie Disneya", więc nie mogłam przejść obojętnie obok najnowszego tytułu z tej serii. 

Od zawsze było wiadomo, że wszyscy mieszkańcy podwodnej krainy rządzonej przez króla Trytona nie mogli kontaktować się z ludźmi. Arielka jednak złamała ten zakaz by ratować topielca. 

Komiks jest bardzo ładnie wydany. Na samym początku jest krótkie przedstawienie wszystkich bohaterów, a na zakończenie dodatkowe całostronicowych kadry związane z tą znaną już od lat lekturą.

Cała historia została wydana w jednej z wersji, więc jeżeli odbiorca zna inne propozycje tej historii będzie miał okazję do poznania kolejnej. Tekstu jest całkiem sporo, a warstwa graficzna, jak to jest w komiksach, zajmuje całe strony.

,,Klasyczne baśnie Disneya. Mała Syrenka" to kolejne świetne wydanie, na które warto zwrócić uwagę nawet jeśli nie znacie tej historii. Będzie to doskonała okazja by to zmienić. 

Moja ocena: 5.5/6   
Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

9 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. U mnie był mniejszy entuzjazm do niej, ale wiele innych spodobało się bardzo. :)

   Usuń
 2. Bajki Disneya koniecznie trzeba mieć w biblioteczce dziecka. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To by był świetny prezent dla mojego bratanka, który dziś ma 2 latka

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiałam tę bajkę będąc dzieckiem, dla przypomnienia chętnie sięgnę po ten komiks :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj Bajki Disneya to zdecydowanie całe moje dziecinstwo!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jako dziecko uwielbiałam tą bajkę. Fajnie, że wydano książkę w takiej formie, z pewnością dzieciakom się to spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Małą Syrenkę, ale w wersji dinseyowskiej książeczki znałam jako dziecko na pamięć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Disneyowski świat bajek zawsze będzie cieszył się sporym wzięciem u młodych czytelników. :)

  OdpowiedzUsuń