Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 30 czerwca 2022

,,Zuziu, która godzina?", ,,Mam przyjaciółkę nauczycielkę"

,,Zuziu, która godzina?"

Nauka zegara i rozpoznawanie która jest godzina nie jest taką oczywistością jakiej można by oczekiwać. W związku z tym warto uczyć dzieci już od najmłodszych lat. Pomocą w tym zakresie może być książeczka o Zuzi. Zostało w niej wymienione co może dziać się o danej godzinie. Dodatkowo na rozkładówkach przy wymienianiu danej godziny jest narysowany zegar, ukazujący dany termin. Jest to idealna propozycja nie tylko dla maluchów, ale także dla starszych dzieci, które nadal mają problemy z odczytywaniem godzin.


,,Mam przyjaciółkę nauczycielkę"

Seria o różnych zawodach przez cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem młodych odbiorców. W tym wydaniu można dokładniej dowiedzieć się jak wygląda praca nauczycielki. Wbrew dość powszechnej opinii nie jest to tylko przeprowadzenie lekcji, ale także przygotowanie konspektu, materiałów i nie tylko. To wydanie przybliża tak bardzo ważny zawód nauczyciela.


Obie książeczki z serii ,,Mądra Mysz" zostały wydane w miękkich oprawach. Są bardzo lekkie i z powodzeniem można zabrać je ze sobą na wycieczkę w ramach umilania wolnego czasu. Oba tytuły maja dość sporo tekstu, jednak nie zabrakło także miejsca na dużą liczbę kolorowych ilustracji.

Moja ocena: 5.5/6

Wpis powstał w ramach współpracy z Media Rodzina.


9 komentarzy:

 1. Przyznam, ża ta seria jest bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajna książka dla dzieci. Myślę, że moim córkom się spodoba, więc będę musiała zamówić im ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa książeczka. Szkoda, że moje dzieci są już większe i nie chcą takich czytać, bo chętnie bym ją kupiła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja córka uczy się odczytywać godziny i ta pierwsza książeczka mogłaby jej w tym pomóc

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna seria! Warto mieć ją w biblioteczce, jeśli mamy w domu kilkulatka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyjemna seria dla dzieci. Moja córka jeszcze za mała, ale dla kuzynki w sam raz. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Swietna nauka dzieki ksiazkom :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Książeczka zapowiada się ciekawie i będę też polecać dalejwartościowe propozycje.

  OdpowiedzUsuń