Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 25 czerwca 2022

,,Zapomniany ogród" Kate Morton

 ,,Zapomniany ogród"


Kate Morton potrafi tworzyć ciekawe historie i ta propozycja także taka jest. 

Publikacja opiera się na kilku liniach czasowych, dzięki czemu można poznać losy bohaterów, które trwały przez kilkadziesiąt lat. W związku z tym, że matka rodzeństwa zmarła trafili oni do pewnej kobiety, przez którą nie byli dobrze traktowani. Czy los tych dzieci miał się kiedyś odmienić?

Z największą przyjemnością zapoznałam się także z tą lekturą autorki. Jej poprzednia powieść bardzo przypadła mi do gustu i w związku z tym już nie mogłam doczekać się tej lektury. Wciągnęłam się w tę historię i byłam zmartwiona gdy musiałam odkładać tę lekturę na kolejny dzień.

Publikacja pokazuje, że nigdy nie da się przewidzieć tego co wydarzy się kolejnego dnia. W związku z tym głowni bohaterowie są tacy realistyczni, gdyż oprócz trudnych chwil spotykały ich też te lepsze. Odkrywanie własnej tożsamości nie zawsze musi wiązać się z takimi zawiłościami.

,,Zapomniany ogród" Kate Morton to piękna historia z tajemnicami w tle, których odkrycie niewątpliwie będzie dla czytelnika zaskakujące i satysfakcjonujące. 

Moja ocena: 5.5/6  

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu

 

11 komentarzy:

 1. Uwielbiam, jak jest kilka planów czasowych w powieści. Wydaje mi się wtedy, że historia jest pełna, lepiej ją można poznać

  OdpowiedzUsuń
 2. Czuję, że ta książka mogłaby mnie mocno wciągnąć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło można spędzić czas z tą lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie w ten weekend miałam zabrać się za lekturę, a zamiast tego się rozchorowałam :/ Mam nadzieję, że szybko wrócę do sił na czytanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę najpierw poczytać swoją

  OdpowiedzUsuń
 6. Do książek z tej serii nie trzeba mnie długo przekonywać. Dla mnie to gwarancja dobrze spędzonego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki za polecenie - przeczytam w wolnej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam tej autorki. Może pora to zmienić?

  OdpowiedzUsuń
 9. Rzadko sięgam po takie pozycje, ale ta mnie szczerze zainteresowała. Zapiszę sobie na swoją listę i chętnie ją zamówię.

  OdpowiedzUsuń
 10. Osobiście dla mnie ta lektura była prawdziwą ucztą! Moja czytelnicza dusza dostała o wiele więcej niż się spodziewałam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Widziałam tą książkę u Ciebie na Instagramie i już wtedy bardzo mnie zaciekawiła. Może być bardzo fajna.

  OdpowiedzUsuń