Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 27 czerwca 2022

,,Czarny telefon" Joe Hill

 ,,Czarny telefon"


Twórczość Joego Hilla jest bardzo specyficzna, jednak nie da się ukryć, że sporo osób widzi w nim fenomenalnego autora łączenia różnych gatunków z horrorem.

Wcześniej miałam okazję zapoznać się z kilkoma wydaniami tego pisarza. Niekoniecznie wszystkie przypadły mi do gustu, jednak postanowiłam dać szansę ,,Czarnemu telefonowi". Jest to zbiór opowiadań różnej długości, który łączy w sobie horror z innymi gatunkami. Wszystkie historie są na bardzo wysokim poziomie. W pamięci zapadła mi tytułowa historia, a także ta z dwoma synami i ojcem. 

Wydanie jest bardzo obszerne, a opowieści tak wciągające i napisane na wysokim poziomie, że nawet niewskazane jest zapoznawanie się z nimi jednym ciągiem. Takie działanie może spowodować, że nie uchwyci się wszystkich niuansów, jakie zostały zastosowane w tym wydaniu. Joe Hill pod względem poziomu tych opowiadań wspiął się na naprawdę wysoki poziom.

,,Czarny telefon" to zbiór, który warto mieć na uwadze, jeśli lubi się takie nieoczywiste historie. Te stworzone przez autora niewątpliwie zaliczają się do tego grona.

Moja ocena: 5,5/6  

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu

 

8 komentarzy:

 1. Bardzo zachęcająco piszesz o tym zbiorze. Chyba się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam autora ale chętnie przeczytam tę opowiadania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawno nie czytałam opowiadań. Mam co nadrabiać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Intrygujące takie połączenia innych gatunków z horrorem, czuje sie zachęcona do przeczytania tej książki

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię, czytałam, aczkolwiek te opowiadania były już wydane wcześniej, więc trochę szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawa ksiazka, szczególnie te polaczenie z horrorem robi wrazenie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam autora ale chętnie przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 8. Słyszałam o kolejnych ekranizacjach książek pisarza.

  OdpowiedzUsuń