Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 29 maja 2022

Szukaj i znajdź - My Little Pony na tropie, Smerfy na tropie, Nowe przygody Przygody Misia Paddingtona. Paddington na tropie

 My Little Pony na tropie. Szukaj i znajdź 


,,Szukaj i znajdź. My Little Pony na tropie" to świetna propozycja odnośnie wyszukiwanek różnych elementów na poszczególnych stronach.

Na poszczególnych rozkładówkach można poznać bohaterów i historie związane związane z ich wspomnieniami, nie zabrakło także tematu przyjaźni. Można poznać także zastępcę szeryfa, zamek pegazów, wziąć udział w misji, różnice między przyjaciółkami. Zwieńczeniem jest rozkładówka o prawdziwej przyjaźni.

Na każdych dwóch stronach znajduje się krótka historyjka i do poszukania pięć różnych przedmiotów. Dla chętnych jest także możliwość poszukania trzech kolejnych rzeczy, co także jest świetnym rozwiązaniem dla chętnych osób.

,,Szukaj i znajdź. My Little Pony na tropie" to świetna propozycja dla osób, które lubią wyszukiwanki i dodatkowo chcą zagłębić się w świat My Little Pony.


Smerfy na tropie. Szukaj i znajdź


Smerfy to bardzo przyjaźni bohaterowie, którzy są już znani od lat i cały czas mają swoich odbiorców.

W tym wydaniu jest rozkładówka z Ważniakiem, zawody sportowe, liczenie biedronek, zamek Gargamela. Można poczytać także o wynalazkach Pracusia, treningu ze Smerfetką, wiosce dziewczyn, hobby, łapaniu Smerfów przez Gargamela, mądrościach Ważniaka, prezentach i Zgrywusie.

Jest to fantastyczna pozycja dla miłośników wyszukiwanek oraz niebieskich bohaterów. Z przyjemnością można spędzić czas z taką lekturą, która idealnie sprawdzi się dla mniejszych i dla większych dzieci. Na każdej rozkładówce można przeczytać krótką historię oraz poszukać 5 podstawowych przedmiotów. Dla chętnych są także 3 dodatkowe wyszukiwania.

,,Smerfy na tropie. Szukaj i znajdź" to idealne wydanie dla wszystkich miłośników książek z przedmiotami do wyszukania oraz Smerfów.Nowe przygody Przygody Misia Paddingtona. Paddington na tropie. Szukaj i znajdź 


,,Nowe przygody Przygody Misia Paddingtona. Paddington na tropie. Szukaj i znajdź" na pewno przypadnie do gustu miłośnikom przygód tego niedźwiedzia.

W tym tomie skupimy się na zabawie w ogrodzie, przekąsce, przezwyciężaniu strachu przed potworami, kanapce Paddingtona, porządkach w pokoju, gotowaniu, ogrodzie, przygodach misia i gołębia, sklepie pana Grubbera z antykami oraz pisaniu listów.

Paddington w ostatnim czasie zyskuje coraz większe grono zwolenników. Nie ma więc się czemu dziwić, że tym razem także został głównym bohaterem wyszukiwanki. Na każdej rozkładówce można poszukać 5 elementów oraz przeczytać ciekawą krótką historyjkę. Dla chętnych jest możliwość wyszukania dodatkowych 3 przedmiotów.

,,Nowe przygody Przygody Misia Paddingtona. Paddington na tropie. Szukaj i znajdź" to świetne wydanie dla wszystkich miłośników tego niedźwiedzia. 
Moja ocena: 5.5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  


9 komentarzy:

 1. Widzę, że HarperKids nadal nie próżnuje w wydawaniu ciekawych tytułów dla dzieci. Jest w czym wybierać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam Paddingtona i jestem zachwycona wykonaniem pozycji. Bardzo lubię takie książki

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę że smerfy powróciły do łask ostatnio coraz więcej książek można z nimi znaleźć
  Pięknego wieczoru życzę dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe książeczki. Żałuję, że moje dzieciaki nie lubią tych typowych, najbardziej znanych bajek animowanych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie książeczki sprawiają wiele frajdy najmłodszym. U nas niestety już dawno nie są na topie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta z kucykami Pony z pewnością podbiłaby serce mojej córeczki, która jest ich wielką fanką.

  OdpowiedzUsuń
 7. Te wyszukiwanki są naprawdę świetne i pięknie wydane przez wydawnictwo.

  OdpowiedzUsuń
 8. To już nie to Little Pony które ja znałam, ale pewnie jak wiele innych bajek :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój synek uwielbia takie książeczki, ma ich mnóstwo. Myślę, że te również by mu się spodobały. ;)

  OdpowiedzUsuń