Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 30 maja 2022

,,Szkarłatna wdowa" Graham Masterton

 ,,Szkarłatna wdowa"


Graham Masterton ma bardzo bogaty dorobek literacki. W ostatnim czasie postanowiłam zapoznać się ze ,,Szkarłatną wdową", która już niebawem ma także doczekać się kontynuacji na polskim rynku.

Rodzina Beatrice wiodła szczęśliwe życie do chwili gdy najpierw zmarła jej matka, a następnie ojciec. Po tym czasie główna bohaterka musiała sprzedać majątek rodzinny i przenieść się do krewnych. Wkrótce wyszła za mąż, miała dziecko, jednak nie zapomniała o naukach ojca aptekarza, które mogły przydać jej się w chwili gdy np. zaczęły chorować zwierzęta.

Pozycja jest bardzo zgrabnie napisana i mimo jej obszerności sprawnie można się z nią zapoznać. Dodatkową korzyścią z sięgnięcia po ten tytuł są stosunkowo krótkie rozdziały, dzięki czemu czytanie można przerwać co kilka minut. Na uwagę zasługuje także możliwość zapoznania się z kontynuacją w niedalekiej przyszłości.

Autor wydała naprawdę sporo książek, więc każdemu uda się znaleźć taką, która pod względem tematycznym spełni jego oczekiwania. Mi w tym przypadku podobało się umiejscowienie fabuły w dawnych czasach. Na uwagę zasługuje także zakończenie, które pozostawia nie tylko czytelnika, ale także bohaterkę w olbrzymiej niepewności.

,,Szkarłatna wdowa" Grahama Mastertona to wciągający pierwszy tom serii, który warto mieć na uwadze w wolnym czasie.

 Moja ocena: 5/6   

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu

 


10 komentarzy:

 1. Muszę koniecznie przeczytać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Swego czasu uwielbiałem Mastertona. Krótkie,zwięźle napisane historie z dużą ilością Górę i innych obrzydliwości. Jestem ciekawy jak prezentują się jego nowsze pozycje. Najnowszą jego książką ,którą przeczytałem jest "Bonnie Winter" z 2001 roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam Mastertona i ogólnie lubię jego książki - ale akurat po serie sięgam rzadziej, niż po "pojedyncze" lektury.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło można spędzić czas z tą lekturą i tak też zrobię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tego autora bardzo lubi moja przyjaciółka, podsunę jej ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakoś nie polubiłam się z twórczością tego autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przeczytalam sporo od autora,ale jakoś kiedy nie wyczekiwałam z utęsknieniem kowych tytulow

  OdpowiedzUsuń
 8. Niekoniecznie moje klimaty, ale na pewno znajdą się fani tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten tytuł jakoś do mnie nie przemawia za bardzo :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Widziałam zapowiedź tej książki i przyznaję, że jej opis mnie zaciekawił. Twoja recenzja ostatecznie przekonała mnie, że koniecznie muszę zamówić tę książkę.

  OdpowiedzUsuń