Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 7 maja 2022

Pudełko pełne zabawy - Księżniczki, Dinozaury

Księżniczki. Akademia mądrego dziecka. Pudełko pełne zabawy


Pudełko pełne zabawy jest świetną propozycją dla dzieci od kilku lat, które chcą układać pierwsze puzzle z podłużnych klapek.

Nowością w przypadku serii ,,Pudełko pełne zabawy" jest możliwość nauczenia się także angielskich słówek. W komplecie znajdują się klapki do ułożenia ośmiu obrazków księżniczek, książeczka z wierszykami o księżniczkach. Całość jest wydana w sztywnym pudełku i świetnie sprawdza się w roli prezentu dla młodszych dzieci.

Atutem jest także możliwość nauczenia się angielskich odpowiedników danych księżniczek. Korzyścią płynącą z tego kupienia są więc: piękne wydanie, sztywne pudełko, możliwość poznania ośmiu księżniczek z nazwą w języku polskim i angielskim, książeczka z wierszykami o tych postaciach.

,,Księżniczki. Akademia mądrego dziecka. Pudełko pełne zabawy" to genialna propozycja nie tylko dla dziewczynek, ale dla wszystkich miłośników księżniczek.Dinozaury. Akademia mądrego dziecka. Pudełko pełne zabawy


Fanami dinozaurów dzieci w różnym wieku są już od lat. Nie ma się czemu dziwić, że powstało takie pudełko pełne zabawy.

Bardzo ciekawą propozycją jest możliwość poznania ośmiu gatunków dinozaurów. Być może dla niektórych dzieci są już one znane, jednak dla innych na pewno będą nowością. Nowością jest także możliwość poznania ich nazw w języku angielskim, co jest kompletną nowością i świetnym dopełnieniem serii ,,Pudełko pełne zabawy".

W skład zawartości pudełka wchodzą: sztywne pudełko, klapki do ułożenia 8 obrazków dinozaurów z napisem w języku polskim i angielskim, szara podkładka do układania wzorów, książeczka z krótkimi rymowanymi historiami i obrazkami danych gatunków.

,,Dinozaury. Akademia mądrego dziecka. Pudełko pełne zabawy" to świetna propozycja i dodatkowa dawka wiedzy na temat niektórych dinozaurów dla dzieci w różnym wieku.Moja ocena: 5.5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy        
 
 

11 komentarzy:

 1. Jakie fajne pudełka. Nie widziałam ich nigdy wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również po raz pierwszy widzę te puzzle, ale fajnie bo jest wersja i dla dziewczynki Księżniczki i dla chłopca Dinozaury.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może się nada jako prezent dla siostrzenicy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzieci lubią takie kolorowe obrazki. I dinozaury! :) Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubimy różne serie z Akademii Mądrego Dziecka, ta również zwróciła naszą uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka dl maluszków, ale bardzo fajna, niestety dzieci w tym wieku brak...

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem które bardziej mi się podoba! Chyba chciałbym pobawić się i jednym, o drugim!

  OdpowiedzUsuń
 8. u mnie to totalny hit, dzieciaki układają codziennie :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Słyszałam już o tym i przyznam, że bardzo mi się podoba to rozwiązanie. Moja córka pewnie też by się nimi zainteresowała.

  OdpowiedzUsuń
 10. Idealnie nadaje się na prezent dla dzieci w różnym wieku.

  OdpowiedzUsuń
 11. Widziałam te propozycje w zapowiedziach i bardzo mi się podobały. Muszę koniecznie zamówić je mojemu synkowi.

  OdpowiedzUsuń