Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 22 lutego 2022

Frnck. To dopiero początek

 Frnck. To dopiero początek.


Franck miał po raz kolejny trafić do rodziny, która chciała go zaadoptować. Chłopak jednak nie był zachwycony tym faktem, tym bardziej, że u poprzednich opiekunów nie przebywał zbyt długo. Postanowił oddalić się i odnaleźć swoje korzenie, tym bardziej, że nie wiedział kim byli jego rodzice. Trafił do miejsca, gdzie ludzie nie wymawiali samogłosek. Czy potrafił się z nimi porozumieć? Podobała mi się tematyka tego komiksu, która pokazuje, że nawet nie znając swojej tożsamości możemy spróbować ją odnaleźć i tak naprawdę nigdy nie jesteśmy na świecie sami. W przygotowaniu jest tom drugi, z którym także zapoznam się z przyjemnością, gdyż z tym wydaniem spędziłam kilka miłych chwil.  


  Moja ocena: 5/6   

Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont.  

7 komentarzy:

 1. Fajna myśl przewodnia tego komiksu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne grafiki ma ten komiks. Takie wyraziste! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna, lekka lektura do przeczytania wspólnie z dziećmi. Gosia B.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy komiks, na pewno podoba się każdemu dzieciakowi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale pomysł na świat - ludzie niewymawiający samogłosek. Coś pięknego dla kogoś, kto lubi zabawy językowe ;) Takim komiksom mówię wielkie TAK.

  OdpowiedzUsuń
 6. ten komiks jeszcze przede mną, ale coś czuję, że będę się przy nim dobrze bawić

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem bardzo ciekawa tego komiksu i nie mogę doczekać się tej lektury.

  OdpowiedzUsuń