Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 26 stycznia 2022

 ,,Przystanek szkoła. Lena, teczka i niezwykła nagroda" Karolina Kwaśnik


 
Z przyjemnością zapoznałam się z pierwszym tomem Karoliny Kwaśnik o liczeniu na ludzką uczciwość.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy z nas musi być przebojowy. Taka właśnie była Lena. Choć miała wielki talent plastyczny bała się wyśmiania, tego, że mogłaby nie wygrać, więc nie zgłaszała się na konkursy plastyczne. Gdy chciała przełamać swój strach okazało się, że jej teczka z konkursową pracą została w autobusie. Czy udało się ją odnaleźć?

Obecnie na rynku są dostępne już dwa tomy tej serii. Podoba mi się to, że jest to książka dla nastolatków i autorka od samego początku pokazuje rozterki Leny, z którymi może zmagać się odbiorca tej pozycji. Sprawa z zaginięciem teczki nie jest ujawniona zbyt późno, jednak nie wszyscy bohaterowie zachowywali się w związku z nią w porządku.

Karolina Kwaśnik dzięki tej pozycji pokazuje, że najważniejsze jest umieć przyznać się do błędu i postarać się go naprawić, jeśli zrobimy coś nie tak. Pisarka porusza także temat doceniania przez rodziców, co w dzisiejszym świecie, gdy każdy ma mnóstwo zadań, nie jest takie oczywiste.

,,Przystanek szkoła. Lena, teczka i niezwykła nagroda" Karoliny Kwaśnik to pierwszy tom serii o niepewnej swoich talentów Lenie, która być może przełamała swój strach. Na rynku jest już dostępny drugi tom serii.

Moja ocena: 5/6     
     
Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Novae Res
 

9 komentarzy:

 1. Mamy pierwszy tom w naszej biblioteczce.

  OdpowiedzUsuń
 2. To książka wręcz idealna dla mojej córki, no i główna bohaterka ma to samo imię. Musimy kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznawanie się do błędów wcale nie jest takie straszne, jak się początkowo wydaje, wiadomo, że trzeba ich unikać, ale kiedy już się nam zdarzą, warto wiedzieć, jak na nie reagować. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest to ksiązka po którą sięgnę, bo nie mam czasu na takie pozycje ostatnio. Moje dzieci sięgają po inne pozycje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam nastolatka w domu, abym mogła mu polecić tę książkę. Fajnie, że Tobie się spodobała

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety brak wiary w swoje umiejętności potrafi podciąć skrzydła i mocno przy tym namieszać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam w planach tą książkę, jak tylko przeczytam mój stos hańby i płaczu !

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno będę dalej polecać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajna książka, super, że oceniłaś tam wysoko książkę, cieszę się, że się Tobie spodobała.

  OdpowiedzUsuń