Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 25 stycznia 2022

,,Nadzieje wiecznotrwałe" Stanisław Beniowski

 ,,Nadzieje wiecznotrwałe"

Nie da się ukryć, że każdy z nas ma inny gust, jednak ta pozycja jest dla mnie kompletnie niejasna.

Opis na tylnej okładce zapowiadał, że będzie to nietuzinkowa lektura i taka też się okazała, dla mnie niestety w negatywnym sensie. Nie jest ona za obszerna, ale mimo usilnych starań niewiele udało mi się z niej zrozumieć.

Autor postanowił stworzyć własną wizję świata, przytaczając rożne opowiadania które są stworzone w taki sposób, że tylko jedno okazało się dla mnie w miarę przystępne w odbiorze. Co za tym idzie, nie jestem w stanie w pełni określić o czym jest ten zbiór.

Na uwagę zasługują jednak rysunki na początku rozdziałów. Są one niepokojące i idealnie współgrają z tekstem, który też jest nietuzinkowy. Nie twierdzę, że książka jest zła, ale do mnie ewidentnie nie trafiła.

,,Nadzieje wiecznotrwałe" to krótka lektura z opowiadaniami, w której nie brakuje też angielskich dialogów, które są od razu tłumaczone w przypisach.  

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Novae Res
 

3 komentarze: