Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 23 stycznia 2022

,,Krzyś i gang Pelargonii" Agnieszka StelmaszykSerii dla dzieci które uczą się czytać jest naprawdę bardzo dużo. W ostatnim czasie postanowiłam skusić się na jeden z tytułów z wydawnictwa Zielona Sowa. Głównym bohaterem jest chłopiec, który razem z tatą postanowił posadzić przed miejscem zamieszkania pelargonie. Niestety, bardzo szybko okazało się że ktoś je kradnie i Krzyś postanowił złapać sprawców. Czy udało mu się to zrobić? Pozycja jest dość obszerna i na zakończenie znajdują się pytania z wyborem odpowiedzi do treści oraz porady na temat tego jak mieć nowe pelargonie z rosnącej rośliny.


Moja ocena: 5/6     

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone 
   
    

7 komentarzy:

 1. Maluchy z pewnością będą chciały poznać tę przygodę, ciekawie się dla nich wszystko zapowiada. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie spotkałam się wcześniej z tą książką, a jest na prawdę ciekawa, do tego te jedyne w swoim rodzaju ilustracje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś nie miałam okazji czytać tej bajki dla dzieci

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie wydana książka :) Ogromnie mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem bardzo ciekawa tej detektywistycznej sprawy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam wcześniej o tej książce, ale jeszcze nie miałam okazji się z nią zapoznać. Sporo teraz ciekawych ksiązek na rynku literatury dziecięcej.

  OdpowiedzUsuń