Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 13 listopada 2021

,,Blisko bliżej" Katarzyna Kubisiowska

 ,,Blisko bliżej"


Lubię zapoznawać się z ciekawymi rozmowami i w ten sposób poznawać nowych ludzi. Zbiór ,,Blisko bliżej" na pewno to ułatwia.

Pozycja została podzielona na kilka tematycznych działów rozmów - natura, wolność, przemijanie, nadzieja, rodzina, pamięć, miłość, pasja, bunt, wspólnota. Czeka na nas prawie 600 stron lektury, która na pewno nie jest na raz. Dzięki spisowi osób nie musimy czytać wszystkiego po kolei, wybiorczo możemy zapoznawać się z tymi rozmowami, które najbardziej nas interesują.

Mi podobało się to, że pojawiły się mniej i bardziej znane osoby, dla każdego jednak to może być inny zestaw nazwisk. Są tutaj rozmowy o życiu, o pasji, o chorobie. Przy każdej jest data przeprowadzenia wywiadu, nie wszystkie osoby też do teraz żyją. Są takie, które odeszły już z tego świata. Na zakończenie każdego wywiadu jest kilka słów o danej postaci.

Bardzo podobała mi się płynność tych rozmów, możliwość dowiedzenia się czegoś więcej o tych osobach, rozmowy na tematy życiowe, o chorobie, pasji, dzieciństwie, odchodzeniu. Przekrój tematów jest tutaj naprawdę ogromny, podobnie jak profesji bohaterów, z którymi Katarzyna Kubisiowska przeprowadzała rozmowy. 

,,Blisko bliżej" Katarzyny Kubisiowskiej to lektura obszerna, jednak każda rozmowa jest stosunkowo krótka. Warto zapoznawać się w różnych konfiguracjach, niekoniecznie czytając rozmowy po kolei. 

 Moja ocena: 5.5/6     

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak  


13 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe wydanie. Wśród 600 stron na pewno każdy znajdzie interesującą go rozmowę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam tę książkę i na pewno w wolnej chwili do niej zajrzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie lubię takich książek, raczej nie sięgam po nie. Znajdzie jednak swoich fanów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to raczej nieśpieszna lektura, nad którą trzeba się zastanowić

   Usuń
 4. Czuję sie zaciekawiona. Myślę że dam szansę tej książce

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo lubię takie książki, dlatego chętnie bym po nią sięgnęła :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda ciekawie, choć nie jest to do końca mój typ literatury. Wybierając książkę w księgarni tą bym raczej ominęła.

  OdpowiedzUsuń
 7. To zdecydowanie nie jest książka dla mnie. Wolę literaturę obyczajową.

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że ta książka by mnie nie zaciekawiła. Nie przepadam za podobnymi publikacjami.

  OdpowiedzUsuń
 9. W jakims czasie sięgnę po tą ksiazke. Uważam, że może to być pozycja, którą z miłą chęcią przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czekam na ten tytuł, dodam, że z wielką niecierpliwością, mam nadzieję, że szybko do mnie dotrze, wiele sobie po nim obiecuję.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo chętnie się na nią skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Lektura nie jest totalnie dla mnie. Znudziałaby mnie po kilku stronach. Odpuszczam sobie ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń