Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 29 września 2021

,,V2" Robert Harris

 ,,V2"


Robert Harris napisał już całkiem sporo książek, jednak ,,V2" była moim pierwszym spotkaniem z jego twórczością.

Połączenie fikcji z autentycznymi wydarzeniami wyszło tej powieści na dobre. Fabuła toczy się dwutorowo. Poznajemy mężczyznę, jego współpracowników i miejsce z którego wystrzeliwana jest rakieta V2. Jej wadą było to, że ofiary nie mogły przygotować się na śmierć. Drugą linią fabularną jest postać kobiety, która przeżyła jedno takie uderzenie i zatrudniła się w miejscu, które miało próbować namierzać skąd te rakiety startują i je unieszkodliwiać.

Dawno nie czytałam nic tak wciągającego. Prowadzenie akcji dwutorowo nadaje tej powieści kolorytu. Już niemalże przez całą książkę dodatkowo jako czytelnicy jesteśmy w stanie wysokiego napięcia. Nie wiadomo co wydarzy się na kolejnej stronie, czy bohaterowie są w niebezpieczeństwie, co będzie dalej z rakietami.

Pozycja jest napisana bardzo zgrabnie. Autor tak ciekawie pisze, że nie sposób oderwać się od tej lektury przed przeczytaniem ostatniego zdania. Oczywiście najbardziej nie mogłam doczekać się jej zakończenia, które okazało się dość niejednoznaczne.

,,V2" Roberta Harrisa to publikacja, łącząca fikcję z fantami historycznymi, co doskonale się sprawdza i nie pozwala odłożyć tej książki ani na moment.

Moja ocena: 5.5/6        
     
Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu  

 

11 komentarzy:

 1. Tej książki autora nie czytałam. Jestem jej bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam nic tego autora, więc chętnie się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. lubię taki książki, bo dopowiadają nam trochę historię i sprawiają, że jest ona bardziej ludzka

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś czytałam więcej powieści sensacyjnych, ale ostatnimi czasy jakoś po nie nie sięgam. Znam inne książki autora i możliwe, że w przyszłości skuszę się na nowość.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka cieszy się sporym zainteresowaniem czytelników, chętnie się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. mimo iż nie przepadam za tego typu ksiązkami, to Twoja recenzja kusi zeby ją sobie przeczytac

  OdpowiedzUsuń
 7. Szalenie sie do tego autora zraziłem po powieści "Drugi sen"

  OdpowiedzUsuń
 8. Autora kojarzę, ale nie miałam okazji czytać jego książek. Ogólnie mało mam styczności z autorami męskimi

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się interesująco, dziękuję za polecenie tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nigdy nie czytałam żadnej książki autora. Ale teraz jest tyle książek na rynku, że wcale nie trudno coś przegapić.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z tego co zauważyłam książki tego autora stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Mam za sobą jedną jego książkę i ta również wydaje się ciekawa.

  OdpowiedzUsuń