Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 12 września 2021

,,Szreń" Kinga Wójcik

 ,,Szreń"


Kinga Wójcik stworzyła ciekawy cykl o Lenie Rudnickiej, z którym warto zapoznać się w dłuższej chwili.

Lena Rudnicka obecnie znajdowała się na wsi, gdzie niewiele się działo. Tak pozornie było, że najważniejszą sprawą prowadzoną przez policję w ostatnich latach było lekkie pobicie. Teraz jednak doszło do morderstwa połączonego z gwałtem. Kto zabił młoda dziewczynę i dlaczego? Bardzo szybko okazało się, że nie wszyscy na wsi mieli czyste sumienie.

W ostatnim czasie udało mi się nadrobić poprzednie tomy serii, więc ucieszyłam się, że na ten nie przyszło mi długo czekać. W tej części nie ma za wiele o życiu prywatnym Leny i Marcela, autorka bardziej skupiła się na prowadzonym śledztwie. Fabuła jest naprawdę świetnie skonstruowana, zagadkowa i nie można domyślić się jej zakończenia.

Dzięki zbudowaniu miejsca akcji w małej wsi, gdzie każdy każdego kryje lub specjalnie rzuca na kogoś podejrzenia autorka miała spore pole do popisu, które świetnie wykorzystała. Całość można by jednak nieco skrócić, by fabuła nie była aż tak rozwleczona. Publikacja jest jednak wciągająca i można się z nią zapoznać w jeden dzień.

,,Szreń" Kingi Wójcik to czwarty tom serii i choć sprawa morderstwa zaczyna i kończy się w tym tomie to życie bohaterów toczy się dalej i warto zapoznawać się z tym cyklem od pierwszego tomu.

Moja ocena: 5/6     
 
Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Prószyński i S-ka. 

15 komentarzy:

 1. Czytałam tylko pierwszy tom serii. Widzę, że mam co nadrabiać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Autorka potrafi tworzyć ciekawe pozycje, chętnie skuszę się na ten tom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam okazję przeczytać pierwszy tom i niesty mnie nie zachwycił. Będę musiała podziękować ci za tą recenzję, ale ta serią nie jest dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja póki co nie mam w planach tego cyklu, ale w przyszłości, kto wie.

  OdpowiedzUsuń
 5. W ogóle ta książka do mnie nie pasuje. Ja wolę lżejsze lektury, jednak z pewnością moja koleżanka by ją przeczytała dlatego jej polecę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Staram się nie rozpoczynać teraz nowych serii, ale przyznaję, że ta seria mnie ciekawi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam podobnie, za dużo starych (i fajnych) jest kontynuowana ;-)

   Usuń
 7. lubię takie serie, która nie określają ile tomów musimy przeczytać. Warto się zapoznać, ale nie jest to konieczne

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę przyznać, że to dla mnie coś nowego. Nie słyszałam o tej pozycji, ale nie ukrywam, że rzadko sięgam po wielotomowe powieści. Ciekawe jak będzie w tym przypadku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam tej serii, ale dziś wybieramy się do biblioteki, to moze podpytam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie słyszałam o tej serii, ale brzmi ciekawie! Zbrodnia, klimat wsi, różne podejrzenia - lubię takie powieści

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie czytalam ani jednego tomu. Może skusze się bo ten tom właśnie mnie przekonał.

  OdpowiedzUsuń
 12. Tak to jest w małych społecznościach. Każdy każdego zna i wszyscy dobrze wiedzą co się dzieje w domu sąsiada. Policja ma utrudnione zadanie w prowadzeniu śledztwa, bo faktycznie tutaj do głosu dochodzą sympatie i antypatie mieszkańców. Ciekawe, ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dobra ocenami muszę koniecznie zamówić sobie tą książkę. Lubię taki klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Uwielbiam, gdy akcja osadzona jest w scenerii wiejskiej. Takie małe miejscowości to idealne miejsce na zbrodnie. Chętnie przeczytam ten tom i poprzedni.

  OdpowiedzUsuń