Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 3 sierpnia 2021

,,Dziewczynka z Widow Hills" Megan Miranda

,,Dziewczynka z Widow Hills"

Jakiś czas temu miałam okazję zapoznać się z ,,Pamiętaj o mnie" tej autorki. Byłam też bardzo ciekawa jej najnowszej publikacji.

20 lat temu podczas lunatykowania 6-letniej Arden nie było w domu przez trzy dni. Matka wezwała na pomoc policję, jednak poszukiwania przedłużały się w czasie. Nikt nie wiedział, czy dziewczynkę uda się znaleźć żywą. Teraz, 20 lat po tamtych wydarzeniach, kobieta miała zmienioną tożsamość i nadzieję, że uwolniła się od tamtych wydarzeń. Przeszłość jednak nie dawała o sobie zapomnieć.

Już od samego początku można ciekawie wciągnąć się w tę historię, ale największe natężenie napięcia przypada dopiero na ostatnie strony. To własnie wtedy mamy szansę poznać informacje o tym, co wydarzyło się 20 lat temu z małą Arden. Autorka doskonale stopniuje napięcie, więc nie zdradza wszystkiego od razu.

Myślę, że mimo tematyki jest to pozycja, która może spodobać się także bardziej dojrzałym nastoletnim czytelnikom. Nie ma tutaj drastycznych opisów, a całość fabuły oparta jest na psychologii bohaterów i walce ze wspomnieniami sprzed kilkudziesięciu lat.

,,Dziewczynka z Widow Hills" Megan Mirandy to obszerna, ponad 400-stronicowa pozycja, z którą można się jednak bardzo sprawnie zapoznać, do czego serdecznie Was zachęcam.

 Moja ocena: 5/6    

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak  

13 komentarzy:

 1. Niedawno dotarła do mnie ta książka. Zaopowiada się bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada siw ciekawie, chetnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka ogólnie zapowiada się być bardzo ciekawa. Moze akurat by mi się spodobała. Z checia sięgne po nia w wolnej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno zaskakujące zakończenie okaże się atutem tej powieści.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię takie nieoczywiste historie, więc chętnie się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Twój opis brzmi bardzo ciekawie, może sięgnę po tą pozycję i ją przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 7. Poprzednia książka autorki mnie zachwyciła. Jestem ciekawa tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam Miasteczko kłamców, zrobiło na mnie mocne dobre wrażenie, Pamiętaj o mnie już czeka na półce na spotkanie, a Dziewczynka... dopiero na liście czytelniczej. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno to będzie udane literackie spotkanie, na które chętnie się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Brzmi interesująco, możliwe, że się skuszę jak trochę zmniejszy się mój stosik :)

  OdpowiedzUsuń
 11. To jest dokładnie tytuł dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. ciekawa propozycja, na pewno się na nią skusze :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie słyszałam do tej pory o tej książce. Może się skuszę, ale nie w najbliższym czasie.

  OdpowiedzUsuń