Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 30 lipca 2021

,,Najwybitniejsi naukowcy. Arystoteles. Głód wiedzy" i ,,Najwybitniejsi naukowcy. Einstein. Przeskok kwantowy"

 ,,Najwybitniejsi naukowcy. Arystoteles. Głód wiedzy" 

Arystoteles po śmierci ojca, który był lekarzem zamieszkał u krewnego – Proksenosa i jego rodziny. Już od samego dzieciństwa miał głód wiedzy, lubił interesować się nowymi rzeczami, bardzo dużo czytał. Z tego też powodu pojechał do Aten, by dalej się kształcić. Dzięki tej publikacji lepiej poznajemy życie Arystotelesa, osoby z jego czasów – Sokratesa, Platona i nie tylko. Dowiadujemy się o jego rodzinie, a dodatkiem są szkice do komiksowych ilustracji i notka o głównym bohaterze oraz najważniejsze daty z jego życia. 


,,Najwybitniejsi naukowcy. Einstein. Przeskok kwantowy"

Einstein urodził się w XIX wieku w Niemczech i mimo tego, że rodzina była Żydami syn chodził do katolickiej szkoły, bardzo dobrze radził sobie w naukach ścisłych i to się nie zmieniło. W tej książce poznajemy jego dokładny życiorys aż do starości. Kto jest kim w jego świecie, są też szkice postaci, które pojawiają się w publikacji, notka o Albercie Einsteinie oraz najważniejsze fakty z jego życia.


Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont.  

11 komentarzy:

 1. Obie książeczki wyglądają na fajne i mądre książki. Do tego są w formie komiksu, co akurat dużo dzieci lubi taką formę książek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że byłabym zadowolona z tej książki. Lubię takie komiksy i chętnie po nie sięgam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety książeczki nie do końca mi się spodobały i nie kontynuowałam tej komiksowej przygody po dwóch pierwszych tomach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że moje dzieciaki mogłyby się zainteresować tą publikacją. Zobaczę u siebie w księgarni czy jest dostępna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię takie książki dla młodych czytelników!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudownie, że powstają publikacje skierowane dla młodego czytelnika zawierająca tak ponadczasowe fakty o wielkich naukowcach!

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie lektury zachęcają do sięgnięcia po nie w przystępnej formie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z chęcią wezmę się za tę serię, tematycznie coś dla mnie, ciekawa jestem ile nowych ciekawostek w niej znajdę. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. najnowsze części jeszcze przede mną, ale już nie mogę się doczekać :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Z chęcią zakupię te komiksy dla moich dzieci, bo lubię jak nie tylko czytają coś ciekawego, ale i przy okazji uczą się. Sama widzę jak dobre daje to efekty, bo zaskakują mnie tym ile z takich komiksów zapamiętują.

  OdpowiedzUsuń