Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 15 marca 2021

,,Złodziejaszki" Katherine RundellKatherine Rundell zdobyła literackie nagrody, więc postanowiłam zapoznać się z jej twórczością. ,,Złodziejaszki" to trzecia z czterech przeczytanych przeze mnie pozycji, które ukazały się w Polsce.

Główną bohaterką jest Vita Marlowe, która ma problemy z nogą. Obecnie jednak znajdowała się matką u dziadka, któremu zmarła żona. Mężczyzna znajdował się w niezbyt dużym mieszkanku, gdyż został oszukany i stracił rodzinną posiadłość. Vita postanowiła poszukać sprawiedliwości.

W moim odczuciu, jest to najmniej wciągająca z pozycji autorki, które do tej pory przeczytałam. Z całością zapoznałam się całkiem sprawnie, ale nie wywarła na mnie szczególnie wielkiego wrażenia. Obawiam się, że równie szybko o niej zapomnę.

,,Złodziejaszki" Katherine Rundell z całą pewnością ma piękne przesłanie, by walczyć o swoje i nie zostawiać przyjaciół w potrzebie. Bogactwa jednak nie zawsze wiążą się ze złotem i innymi kruszcami. 

 Moja ocena: 4.5/6  

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone 
   
  

9 komentarzy:

 1. Dobrze, że książka niesie ze sobą tak piękne przesłanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobre przesłanie to coś, co mnie zachęca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie ksiazki które mają proste i dobre przesłanie płynące z przeczytania jej. Z chęcia sprawdzę ją.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie czytałam tej ksiażki, więc zapisuję tytuł - lubię książki z dobrym przesłaniem.

  OdpowiedzUsuń
 5. lubię książki z przesłaniem, ale jakoś sama fabułą jest dla mnie mało interesująca

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka dla mnie nieznana, ale te przesłania mnie do niej przekonują.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam jeszcze tej autorki, ale pewnie gdy syn podrośnie to sięgniemy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jakoś nie przekonała mnie ta historia,ale może to tylko pierwsze mylne wrażenie ;) Musiałabym zapoznać się z całością,żeby się wypowiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale może znajdą się zwolennicy tej pozycji.

  OdpowiedzUsuń