Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 22 marca 2021

,,Bój się i działaj" Monika PryśkoBloga Moniki Pryśko www.tekstualna.pl śledziłam już dobrych kilka lat temu. Nawet nie wiedziałam, że autorka napisała książkę.

Publikacja jest zbiorem motywacyjnych cytatów, przemyśleń, zmuszających nas do ruszenia się i działania. Czasami wbrew sobie, wbrew przeciwnościom losu, ale najważniejsze jest, by iść do przodu. Nie zabrakło także wywiadów - krótkich rozmów z osobami, które mają trudne doświadczenia za sobą i dzięki temu stały się jeszcze silniejsze.

Sama Monika ma za sobą rozwód, jedna z jej bohaterek zdecydowała się na adopcję dzieci, jeszcze inna zmagała się z inną sytuacją. Całość czyta się naprawdę sprawnie, nie ma tutaj przynudzania i ględzenia o niczym.

,,Bój się i działaj" Moniki Pryśko to pozycja, która spodoba się nie tylko miłośnikom bloga autorki, ale także tym, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.

 Moja ocena: 5/6   
  
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone 
   
  

12 komentarzy:

 1. Brzmi zachecajaco. Takie historie motywuja do działania:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wartościowa książka. Prawdopodobnie po nią sięgnę.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam wcześniej o tej książce. Ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Również nigdy nie słyszałam o tej książce, jednakże – w moim przypadku – nie czuć zaciekawienia. Może jest ona wartościowa, ale akurat mnie nie interesuje jej treść. Także podziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Do szybkiego przejrzenia w poszukiwaniu dobrej inspiracji. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To może być motywująca motywująca pozycja czytelnicza. Chętnie bym przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Również kiedyś śledziłam bloga, a teraz na instagramie. Jednak takie motywacyjne książki nie są dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam, że ciężko mi się z nimi zintegrować, zawsze coś budzi sprzeciw, albo nudzi mnie lanie wody, ale czasami przeglądać, by podchwycić myśl, inspirację, poddać rozwinięciu. :)

   Usuń
 8. Ciekawa ta książka, lubię cytaty.

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi zachęcająco, w wolnej chwili po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawe dla osób, które stoją na rozstaju dróg. Inspiracja do wybrania tej właściwej

  OdpowiedzUsuń
 11. Monikę kojarzę z bloga, z chęcią przeczytam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń