Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 1 lutego 2021

,,Harry i Meghan. Chcemy być wolni" Carolyn Durand, Omid Scobie


 

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021
Format: Książka
Liczba stron: 352
Do kupienia: Znak

Książęca para - Harry i Meghan. Dzięki pracy Carolyn Durand i Omida Scobie poznamy ich prawdziwą historię.

Harry od zawsze służył królowi. Gdy jako nastolatek został sierotą, postanowił kontynuować działania matki - także te przeciwko uświadamianiu o HIV i AIDS. Był w kilku związkach, głównie jednak służył w wojsku dla dobra kraju.

Meghan wychowywała się bez ojca, który nie potrafił rozsądnie zarządzać swoimi dobrami materialnymi. Nauczona zaradności, została aktorką, studiowała, możemy zobaczyć ją m.in. w serialu ,,W garniturach". 

Jak to się stało, że Meghan zakochała się w Harrym z wzajemnością? Przyjaciele umówili ich na potajemną randkę. Przeczytaj, jak udało im się ukryć związek przez kilka miesięcy, jakie nieprzyjemności czekały ich w związku z ujawnieniem swojej znajomości.

Carolyn Durand i Omid Scobie wykonali fantastyczną pracę. Jak podkreślają, każdy zawarty w książce fakt został potwierdzony przynajmniej dwukrotnie. ,,Harry i Meghan. Chcemy być wolni" to przepiękna opowieść, przez którą się płynie. Poznajcie historię znajomości i życia w blasku fleszy książęcej pary.

Moja ocena: 5.5/6 
  
Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak 

10 komentarzy:

 1. Fajnie musi się czytać tę książkę. Od kiedy dowiedziałam się, że są parą, bardzo im kibicowałam. A po obejrzeniu serialu THE CROWN to niestety całej rodziny królewskiej jest mi po prostu żal.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam tę książkę, ale jeszcze nie miałam okazji do niej zajrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiedziałam, że pojawiła się taka książka, postaram się ją przeczytać bo bardzo interesuję się rodziną królewską

  OdpowiedzUsuń
 4. dopiero nie dawno miałam okazję poznać serial, nie znałam jej wcześniej jako aktorki, ale zmieniłam o niej zdanie, kiedy poznałam jej talent aktorski :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie są to moje klimaty, choć może bardziej o te konkretne osoby, ale niewątpliwie bycie członkiem rodziny królewskiej nie ułatwia żadnego aspektu codziennego życia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet nie wiedziałam, że jest taka książka o książęcej parze. Teraz po tym wpisie jestem nią zainteresowana, by ją przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Za nic na świecie nie chciałabym należeć do książęcej rodziny, nie dziwię się parze, że wymiksowała się od niej w poszukiwaniu normalności.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jakos mnie takie książki srednio interesują. W sumie mało co tez interesuje się rodzina krolewska

  OdpowiedzUsuń
 9. Nawet nie wiedziałam że taka książka wyszła. Zaciekawiła mnie poszukam jej na taniej książce

  OdpowiedzUsuń
 10. Niezwykle interesująca lektura, warto poświęcić jej swój czas.

  OdpowiedzUsuń