Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 22 lutego 2021

,,4Dreamers. O czterech takich, co nie bali się marzyć" 4Dreamers4Dreamers to jeden z najpopularniejszych zespołów młodzieżowych w Polsce, który istniał przez 3 lata.

Zespół był tworzony przez 4 chłopaków, których połączyła miłość do muzyki. Gdy zakładali zespół mieli ok. 13 lat. Książka jest opisem ich przeżyć, tego, jak to wszystko wyglądało i jak być może będzie wyglądać w przyszłości, już w osobnych konfiguracjach.

Całość została pięknie wydana z dużą ilością kolorowych zdjęć, w formie wywiadu na pozorowanej kartce w kratkę. Wygląda to naprawdę bardzo ciekawie. Mimo tego, że nie miałam okazji wcześniej słyszeć o tym zespole postanowiłam zapoznać się z tą książką i nie żałuję.

Wokaliści zdradzają, jak wyglądało ich koncertowe życie, nie obawiają się także mówić o swoich wpadkach i sukcesach. Są to zwyczajni nastolatkowie, którzy po prostu wzięli udział w programie muzycznym, a następnie stworzyli zespół, który stał się jednym z najpopularniejszych młodzieżowych w Polsce.

,,4Dreamers. O czterech takich, co nie bali się marzyć" 4Dreamers to pozycja dla tych, którzy uwielbiają tych wokalistów, ale spodoba się także tym, którzy nie mieli wcześniej z ich twórczością styczności.

Moja ocena: 5/6
    
Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak 

12 komentarzy:

 1. Myślę, że to bardziej książka dla nastolatków niż dla mnie. Fanką zespołu nigdy nie byłam, ale pamiętam tych chłopaków z występów solowych w The Voice Kids. Byli świetni. Zwłaszcza Mateusz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno dla fanów tego zespołu to pozycja godna uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kompletnie nie kojarzę tego zespołu. Jednak dla tych osób, które ich słuchały, to taka książka na pewno jest super trofeum lub pamiątką.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie kojarzę tego zespołu ani książki. Lektura trafi pewnie bardziej dla nastolatków, sama raczej po nią nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 5. To na pewno ciekawa książka dla fanów zespołu

  OdpowiedzUsuń
 6. totalnie ine znam tego zespołu, ale jestem ciekawa jak wygląda współczesny marketing takich zespołów :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam zespołu lecz zapewne młodszy czytelnicy już tak i mogą być zainteresowani ich losami, gdy spodoba się muzyka!

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczerze mówiąc nie słyszałam o tym zespole ani o książce. Myślę, że fanom spodoba się ta książka.

  OdpowiedzUsuń
 9. To nie jest książka dla mnie. Nawet nie słyszałam o tym zespole.

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba jestem już stara, bo nigdy wcześniej nie słyszałam o takim zespole!

  OdpowiedzUsuń
 11. Miałam okazję się z nią zapoznać i bardzo przypadła mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Przyznam się, zupełnie nie słyszałam o tym zespole.

  OdpowiedzUsuń