Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 16 stycznia 2021

,,Pszczoły" Piotr SochaPszczoły, małe pracownice, które są odpowiedzialne za zapylanie kwiatów i produkcję miodu. To jednak nie są ich jedyne zadania, o czym dowiemy się w tej wydanej w dużym formacie i w sztywnej oprawie publikacji. Zobaczymy, jak to wcześniej bywało, kto szanował pszczoły, jak to wygląda obecnie. Autor wspomina także o zawodzie bartnika. Książka zawiera sporo interesujących ilustracji, które są pisane dość drobnym drukiem na dole strony.


Moja ocena: 5/6
  
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

9 komentarzy:

 1. Mądra, wartościowa książeczka, którą warto mieć w swojej biblioteczce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ksiązka o pszczołach musi być naprawdę bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. O pszczołach powinno zostać stworzonych jak najwięcej publikacji, żeby uświadomić wszystkich - i małych, i dużych - jak ważną odgrywają rolę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda dosyć ciekawie, pszczoły ro taki nośny temat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Interesująca przygoda dla młodego czytelnika. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. jeszcze nie znam tej serii osobiście, ale mam nadzieję, że nie długo się to zmieni <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna i mądra książka. Chętnie kupię dla syna.

  OdpowiedzUsuń