Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 3 stycznia 2021

,,Kicia Kocia u dentysty", ,,Kicia Kocia w przedszkolu", ,,Kicia Kocia gotuje" Anita Głowińska

,,Kicia Kocia u dentysty"


Pierwsza wizyta u dentysty wiąże się ze sporym przejęciem. Tak było też w przypadku Kici Koci. Najpierw wyszorowała zęby, następnie wzięła przytulankę i razem z tatą wybrali się do gabinetu stomatologicznego. W książeczce zostało opisane, jak to mniej więcej w tego typu miejscach wygląda. Ilustracje zostały utrzymane w klimacie typowym dla tej serii.


,,Kicia Kocia w przedszkolu"


Kicia Kocia wstaje rano, ubiera się, je i szykuje się z mamą do wyjścia do przedszkola. W bajce zostało opisane, jak może wyglądać przykładowy dzień w placówce. Dzięki temu dziecko będzie wiedziało na co się przygotować. Książeczka została w całości wydana na miękkich kartkach i ma ilustracje typowe dla tej serii.


,,Kicia Kocia gotuje"


Do gotowania zawsze przystępuje się z czystymi rękami, o czym podczas wizyty u babci mogła przekonać się Kicia Kocia. Bohaterka ugotowała pyszną zupę i z pomocą opiekunki upiekła ciasteczka. Tekstu nie ma tutaj za wiele i całość czyta się szybko. Publikacja została wydana na miękkich kartkach z ilustracjami typowymi dla serii o Kici Koci.

Moja ocena: 5.5/6
    
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

11 komentarzy:

 1. Fenomen Kici Koci mnie cały czas fascynuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kicia Kocia jest już legendą, mamy w bibliotece kilka tytułów z serii i są bardzo popularne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sympatyczne czytanie z dzieciakami, bardzo lubią takie opowieści. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdy moja siostra była młodsza to czytała te tytuły, teraz gustuje już w nieco ambitniejszej literaturze dla najmłodszych ale jako pierwsze kroki dla najmłodszych jest idealna. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieciaki świetnie wgryzają się w takie książeczki, pewnie, że szybko wyrastają, ale pasję czytania najwdzięczniej zaszczepiać od najmłodszych lat. :)

   Usuń
 5. Wspaniałe książeczki dla młodszych dzieci które wprowadzają i oswajają z życiowymi wydarzeniami:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta seria ma na siebie zdecydowanie bardzo udany pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 7. Osobiście nigdy nie miałam w rękach żadnej z książeczek o Kici Koci, ale bardzo wiele się o niej nasłuchałam, zwłaszcza pozytywnych komentarzy, więc nie wykluczam sięgnięcia kiedyś, w wolnej chwili. :) Pozdrawiam! włóczykijka z Imponderabiliów literackich

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzieciaki będą zachwycone taką serią. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam kilka książeczek o Kici Koci, są cudowne.

  OdpowiedzUsuń