Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 14 stycznia 2021

,,Fakty i plotki o smokach" Nikola KucharskaO twórczości Nikoli Kucharskiej słyszałam sporo dobrego, jednak nie miałam jeszcze okazji zapoznać się z żadną jej publikacją. Postanowiłam skusić się na ,,Fakty i plotki o smokach", która jest w całości kartonowa z zaokrąglonymi rogami. Więcej tutaj śmiesznych plotek niż faktów, jednak jest to pozycja niezwykle interesująca. Ilustracje wypełniają całe strony. Całość została napisana w humorystycznym stylu.Moja ocena: 5/6
 
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  
9 komentarzy:

 1. Nie słyszałam wcześniej o tej książce. Fajne wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja o twórczości Nikoli Kucharskiej jeszcze nie słyszałam, fajnie, że ilustracje wypełniają całe strony, takie książeczki też mają spore zainteresowanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój siostrzeniec bardzo lubi smoki i myślę, że ta książka by mu się spodobała

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam twórczości Nikoli Kucharskiej, ale książki o smokach lubię, sama jestem z Krakowa więc nic dziwnego:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. O jej! Już wiem, że chcę tę książkę! Koniecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że wielu może sięgnąć po tę książkę bez zastanowienia.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 7. Za sprawą kinowej magii od pewnego czasu i ja bardzo lubię smoki - gdyby tylko istniały, na pewno miałabym jednego (podobnie jak jednorożca;))

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrze, że jest w całości kartonowa. Nie znam jeszcze publikacji tej autorki.

  OdpowiedzUsuń