Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 30 grudnia 2020

,,Studium w szkarłacie" i ,,Znak Czterech" Arthur Conan Doyle - seria Klasyka dla dzieciSłynny detektyw Sherlock Holmes prowadził sprawę z Watsonem. Tym razem zostało znalezione ciało zamordowanego mężczyzny. Policja także prowadziła w tej sprawie śledztwo, jednak to Sherlock z pomocą dedukcji i oględzin miał być najbliżej rozwiązania sprawy. Czy rzeczywiście tak było?

~*~Kolejna sprawa Sherlocka Holmesa i Watsona miała dotyczyć tajemniczego Znaku Czterech i zbrodni, która miała miejsce przed laty, pojawił się także cenny łup, który mógłby mieć duże znaczenie w tej sprawie.

~*~

Obie książki zostały wydane jako uproszczone historie dla dzieci o słynnym detektywie Sherlocku Holmesie. Czyta się je naprawdę szybko i ze sporym zainteresowaniem. Co jakiś czas pojawia się także kolorowa ilustracja, a metoda dedukcji bardzo zasługuje na uznanie.

Moja ocena: 5/6
   
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  

6 komentarzy:

 1. To już taki klasyk że dostosowanie tych historii do umiejętności poznawczych dzieci to strzał w 10!: )

  OdpowiedzUsuń
 2. Super propozycja dla dzieciaków. Jestem na tak.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie pozycje zapowiadają się naprawdę ciekawe. Uproszczona wersja dla młodszego odbiorcy to dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo dobre klasyki zawsze są na topie :) Ciekawie się zapowiada :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyznam się bez bicia, że sama nigdy nie czytałam przygód Sherlocka Holmsa, choć wiele dobrego o nich słyszałam. Możliwe, ze kiedyś nadrobię te zaległości wraz z moimi pociechami.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem zachwycona tą serią, cała nasza rodzina się w niej zaangażowała, niecierpliwie wyczekujemy kolejnych tomów. :)

  OdpowiedzUsuń