Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 31 grudnia 2020

,,Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie" Francesc Miralles, Alex Rovira


 


Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2020
Format : Książka
Ilość stron: 176
Do kupienia: Gandalf

  ,,Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie" Francesc Miralles i Alex Roviry to publikacja, z którą postanowiłam się zapoznać w ostatnim czasie.

Pozycja składa się z 35 krótkich historyjek, które niosą ze sobą określone przesłania. Zostały one już podane pod tytułem danej opowiastki, a na jej zakończenie jest podsumowanie danej informacji w codziennym życiu. Na zakończenie jest także 12 prawd-kluczy, którymi należy się kierować.

Książka jest naprawdę bardzo ciekawą lekturą nie tylko dla dzieci, czy młodzieży, ale także dorosłych. Bardzo często w codziennym życiu zapominamy o tym, co jest naprawdę ważne, a te historie mogą nam o tym przypomnieć.

  ,,Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie" Francesc Miralles i Alex Roviry to bardzo wartościowa lektura, na którą warto zwrócić uwagę.

Moja ocena: 5.5/6
   
Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
  


5 komentarzy:

 1. Będę miała tę książkę na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę koniecznie poznać tę książkęczkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym, żeby była taka książka dla dorosłych, którzy chcą uwierzyć w siebie. Potrzebuję jej. Natychmiast.

  Pozdrawiam,
  Karolina z TAMczytam

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że więcej nie rozpisałaś się o swoich wrażeniach czytelniczych, ale tytuł i tak brzmi zachęcająco. :)

  OdpowiedzUsuń