Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 27 września 2020

Trolle 2 - Moje bajeczki o trollach, Nowa kolekcja bajek, 600 naklejekKsiążeczka składa się z 4 opowiadań. W dwóch pierwszych jest bardzo dużo tekstu, a w kolejnych znacznie mniej. Dzięki tej publikacji dowiemy się, że nie możemy zwracać uwagi tylko na swoje zainteresowania. Uzyskamy odpowiedź na pytanie, czy wszystkie trolle da się zjednoczyć, dlaczego jeden z trolli nie mógł spać, a także wybierzemy się na imprezę. Książeczka została wydana w małym formacie z usztywnianą okładką.

Książka została wydana w twardej puchowej oprawie i zawiera cztery opowiadania. Dowiemy się, dlaczego ktoś chciał zjadać trolle i dlaczego musiał tego zaprzestać, jakie gatunki trolli istnieją i czy mogą się zjednoczyć. Udamy się także do zwierzęcego przedszkola, gdzie będzie nietuzinkowy uczeń, a na koniec na brokatową imprezę. Czcionka jest dość drobna, tekstu jest różna ilość w zależności od opowiadania, ale całe strony wypełniają kolorowe ilustracje.

Dzieci uwielbiają naklejki, a więc przygotowanie ich aż 600 było naprawdę świetnym pomysłem. Znajdują się one na początku tej pozycji. Następnie jest mnóstwo zadań do wykonania - łączenie kropek, sudoku, labirynty, wykreślanka, wykreślanie słowa, tworzenie własnej piosenki, odnajdywanie różnic i nie tylko. Zadania są naprawdę różnorodne i zajmą dziecko przez wiele godzin.   Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy 4 komentarze: