Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 4 kwietnia 2020

,,Nikt się nie dowie" Agnieszka Pietrzyk

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 336
Do kupienia: Gandalf

Agnieszka Pietrzyk to polska autorka, która co jakiś czas wydaje jakąś nową książkę. Czy warto zapoznać się z ,,Nikt się nie dowie" jej autorstwa?

Borys miał chęć zabić Malwinę, ale się do tego nie posunął w tamtym momencie. Następnego dnia rankiem dowiedział się, że żona wypadła z balkonu, a policja po pewnym czasie zaczęła podejrzewać go, ze mógł jej pomóc. Czy faktycznie tak było?

Książka została ciekawie skonstruowana. Bohaterów jest dosłownie kilku, wydarzenia zaskakujące. Tak naprawdę każda z postaci skrywa jakąś tajemnicę i ukrywa ją przed innymi znajomymi/krewnymi. Odnoszę jednak wrażenie, że kryminał i tak mimo wszystko nie jest szczytem tego,  na co mogła wznieść się autorka.

,,Nikt się nie dowie" Agnieszki Pietrzyk to nie książka zła, ale w moim odczuciu dość przeciętna. Zapoznałam się z nią bardzo szybko i odnoszę wrażenie, że niestety równie szybko o niej zapomnę.

Moja ocena: 4/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

  1. Szkoda, że książka okazała się przeciętna. Nie mam jej obecnie w planach.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że potencjał książki nie jest do końca wykorzystany.

    OdpowiedzUsuń