Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 18 marca 2020

,,Zima czarownicy" Katherine Arden

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 544
Do kupienia: Gandalf

Nie lubię postawiać rozpoczętych serii, dlatego też skusiłam się na zwieńczenie trylogii. ,,Zima czarownicy" tom ostatni tom serii.

Mieszkańcy nie mogli zaakceptować tego, że Wasia jest czarownicą i potrafi rozmawiać z różnego rodzaju domowikiem, leszym itp. Za to postanowiono ją spalić na stosie, jednak Wasi udało się uciec w obliczu ognia. Czy miała wziąć udział w ostatecznej bitwie?

Z racji mojego zainteresowania kulturą rosyjską, postanowiłam zapoznawać się z tym cyklem. Pierwszy tom podobał mi się bardzo, drugi mniej, a trzeci jest gdzieś po środku pod względem moich odczuć. Zakończenie było niezwykle wzruszające, a przez całą książkę także całkiem sporo się działo.

,,Zima czarownicy" Katherine Arden to powieść, która wywołuje u czytelnika różne emocje. Jeśli czytaliście poprzednie tomy warto skusić się też na zwieńczenie trylogii.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

  1. Nie czytałam jeszcze poprzednich tomów ale mam je w planach.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja uwielbiam czytać i czytam bardzo dużo książek. Staram się też by moje dziecko dużo czytało to pozwala mu się rozwijać i kształtuje jego wyobraźnie. Kupuję mu różne książki i zabawki edukacyjne by prawidłowo się rozwijał.

    OdpowiedzUsuń