Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 24 marca 2020

,,Królestwo Mostu" Danielle L. Jensen

Wydawnictwo: Galeria Książki
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 400
Do kupienia: Gandalf

Czytałam poprzednie książki Danielle L. Jensen, dlatego też byłam pewna, że na ,,Królestwie Mostu" się nie zawiodę.

Lara była wychowywana ze wszystkimi swoimi przyrodnimi siostrami w zamknięciu. Po latach wyczerpującego szkolenia jedna z nich miała zostać przyszłą królową, by utrzymać warunki pokojowe. Córki były szkolone w taki sposób, żeby nie wahały się przed niczym, jedna z nich miała w końcu zostać szpiegiem. Ojciec utwierdzał je w przekonaniu, że władca Królestwa Mostu jest okrutny i bezwzględny. Czy tak faktycznie było?

Jest to pierwszy tom typowo młodzieżowej serii, w którym autorka stara się stopniować napięcie. Czasem jednak jest to aż za bardzo przesadzone, jak podczas jednej kluczowej dla fabuły sprawy. Nie wierzę, że żadne z małżonków w prawdziwej rozmowie by się z taką informacją nie zdradziło przed drugą osobą.

Danielle L. Jensen ma bardzo plastyczny język. Dzięki temu poczułam się, jakbym faktycznie była w Królestwie Mostu. Jest to dopiero pierwszy tom serii, jednak jego zakończenie sprawia, że najchętniej zapoznałabym się od razu z całą serią.

,,Królestwo Mostu" Danielle L. Jensen to bardzo emocjonujący i wciągający początek serii od którego trudno się oderwać.

Moja ocena: 5.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: