Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 26 marca 2020

,,Jak uspokoić swoje myśli" Sarah Knight

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 304
Do kupienia: Gandalf

Sarah Knight wydała do tej pory cztery porasdniki. czy ,,Jak uspokoić swoje myśli"  jest warta uwagi?

Autorka podzieliła książkę na 4 części. Dzięki poszczególnym częściom dowiemy się, jak radzić sobie z emocjami i czarnowidztwem. Poznamy rozwiązania na wiele w z problemów, którymi możemy się zamartwiać oraz sposób w jaki możemy je klasyfikować w skali od 1 do 5.

Sarah Knight, jak zwykle, posługuje się nieco ironicznym językiem. Dodatkowo przytacza sporo faktów ze swojego życia i pokazuje, jak się zachowała w danej sytuacji. Nie jest to jednak książka, która by mnie całkowicie wciągnęła.

,,Jak uspokoić swoje myśli" Sarah Knight to poradnik, w którym jest miejsce na prowadzenie własnych zapisków przy danych tematach, co uważam za dość duży plus.

Moja ocena: 3/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: