Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 11 lutego 2020

,,Wrona i ser" Jan Brzechwa

Wydawnictwo: Skrzat
Data wydania: 2013

Format : Książka
Ilość stron: 12
Do kupienia: Gandalf

Twórczość Jana Brzechwy znana jest już kilka pokoleń wstecz. Uważam, że nadal warto się z nią zapoznawać.

Różne zwierzęta próbowały dociec, w jaki sposób powstają dziury w serze. Nikt nie znał jednak na to odpowiedzi, więc pewna wrona postanowiła dokładniej przyjrzeć się tej sprawie.

Wierszyk nie jest za długi, ale za to posiada rymy, treść jest skoczna i czyta się ją ze sporą przyjemnością. Autor dzięki bohaterom pokazuje, że czasem możemy mieć rozbieżne opinie na dany temat.

,,Wrona i ser" Jana Brzechwy to historia, której chyba wcześniej nie znałam. Cieszę się więc, że miałam okazję się z nią zapoznać i Was zachęcam do tego samego.


Moja ocena: 6/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz:

  1. Nie znam wiersza ,,Wrona i ser", ale chętnie spróbuje wspólnie z bohaterami tej historii dociec, w jaki sposób powstają dziury w serze.

    OdpowiedzUsuń