Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 9 grudnia 2019

,,Mądre bajki - pozytywne myślenie" Agnieszka AntosiewiczBardzo lubię zapoznawać się z książeczkami i opowiadaniami, które mają jakieś przesłanie. ,,Mądre bajki - pozytywne myślenie" Agnieszki Antosiewicz z pewnością są taką publikacją.

Książka składa się z kilkudziesięciu historyjek, każda ma mniej więcej po 3 strony długości. Przeczytamy o tym, dlaczego warto szanować innych i przyrodę, o tym, jak to jest oszczędzać i dlaczego warto to robić. Nie zabraknie historii, w których bohaterowie sprawią przykrość innym i będą musieli za to przeprosić.

Bohaterami wszystkich historyjek są zwierzęta lub inne dzieci. Problemy poruszane w bajkach są na tyle uniwersalne, że mogą dotknąć dzieci w różnym wieku. Zawsze podane jest także przykładowe rozwiązanie danego problemu. Książka została wydana w sztywnej oprawie i jest bardzo kolorowa.

,,Mądre bajki - pozytywne myślenie" Agnieszki Antosiewicz to jedna z tych pozycji, która porusza trudne tematy w bardzo przystępnej formie.Moja ocena: 5,5/6

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję GREG.

3 komentarze: