poniedziałek, 9 września 2019

,,Róża wiatrów" Agnieszka Krawczyk

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2019
Format : Książka
Liczba stron: 440
Do kupienia: Gandalf

Prawie 3 miesiące temu ukazał się pierwszy tom serii. Teraz przyszedł czas na kontynuację i jednocześnie zwieńczenie cyklu.

W życiu głównych bohaterów zaczyna znów się wiele dziać, niekoniecznie tylko dobrego. Rękodzielniczka nie wie, na czym stoi, czy mężczyzna, którego kocha chce się z nią związać. Sprawa Anity także jest niejasna, a dodatkowo ich hotel odwiedza także potomek dawnych właścicieli. Co z tego wszystkiego wyniknie?

Z książką zapoznałam się w jeden dzień, co uważam za duży plus. Mimo tego, że jest obszerna, czyta się ją naprawdę szybko. W moim odczuciu nie jest to jednak bardzo zachwycająca publikacja. Raczej oscylowałabym w granicach średniej.

Nie da się ukryć, że Agnieszka Krawczyk posługuje się niezwykle plastycznym i przepięknym językiem. To z całą pewnością przyciąga czytelników. jej powieści. Zakończenie jest w takim momencie, że w życiu bohaterów mogłoby się jeszcze wiele wydarzyć, ale to już niestety koniec cyklu.

,,Róża wiatrów" Agnieszki Krawczyk to drugi tom serii, w którym przenosimy się do Dębek, na wyludnione plaże. Jeszcze tam nie byłam, ale może właśnie zainspirowana lekturą tych książek kiedyś się tam wybiorę.


Moja ocena: 4/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone1 komentarz: