środa, 24 kwietnia 2019

,,Żona na pełen etat" Agata Przybyłek

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2018
Format: Książka
Liczba stron: 416
Do kupienia: Gandalf

,,Żona na pełen etat" to już czwarty i, jak na razie, ostatni tom serii z Zuzanną.

Wieś znów nie daje spokoju głównej bohaterce. Szerzą się plotki o jej romansie, a dodatkowo po wakacjach nadszedł czas, by wrócić do pracy w szkole. Zuzanna z Ludwikiem postanowili także starać się o drugie dziecko, mamusia cały czas przygotowywała się do grobu. To nie wszystkie problemy, z którymi musieli zmierzyć się bohaterowie.

W ciągu ostatnich dni zapoznałam się z całą serią o Zuzannie. Nie mogę powiedzieć, żeby była bardzo rewelacyjna, jednak jej atutem z pewnością jest to, że szybko się ją czyta. Mnie jakoś perypetie bohaterów nie bardzo śmieszą, ale na pewno znajdą się tacy, których one rozbawią do łez.

Agata Przybyłek napisała już kilkanaście powieści. Na chwilę obecną zapoznałam się z prawie wszystkimi z nich. Brakuje mi tylko 3 tomów ,,Nie zmienił się tylko blond", ale pewnie w niedługim czasie to także się zmieni.

,,Żona na pełen etat" Agaty Przybyłek to już ten poziom zaawansowania, w którym dobrze jest znać poprzednie tomy serii. W ramach lekkich przerywników cykl sprawdzi się idealnie.

Moja ocena: 4/6


Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: