czwartek, 26 kwietnia 2018

,,Nie ufaj nikomu" Kathryn Croft

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2018
Format : Książka
Liczba stron: 368
Do kupienia: Tania Książka

Kathryn Croft napisała kilka powieści, jednak w Polsce dopiero ukazały się jej trzy tytuły. ,,Nie ufaj nikomu" to szósta książka w dorobku autorki.

Główna bohaterka przez lata musiała mierzyć się z tym, że jej mąż popełnił samobójstwo. Ten krok sam w sobie nie byłby może aż tak bulwersujący, gdyby nie to co rzekomo zrobił przed śmiercią. Kobieta po 5 latach od tej tragedii musi zmierzyć się z nią na nowo. Zgłasza się do niej znajoma, która twierdzi, że jej mąż wcale nie popełnił samobójstwa...

W ostatnim czasie mam ogromną ochotę na kryminały i thrillery psychologiczne, dlatego też z wielką przyjemnością zapoznałam się z ,,Nie ufaj nikomu" Kathryn Croft. Spodziewałam się zapowiadanego zaskakującego zakończenia, jednak muszę przyznać, że nie odczułam wielkiego szoku. Jednej części domyślałam się niemalże od początku, druga - nie była aż tak zaskakująca, jak się tego spodziewałam.

Kathryn Croft tworzy naprawdę bardzo ciekawe, przemyślane książki, w których nic nie jest takie, jak się początkowo wydaje. Jej najnowsza powieść, która ukazała się na polskim rynku, wcale nie jest w tym względzie wyjątkiem. Jest to jedna z tych pozycji, która zasługuje na uwagę.

,,Nie ufaj nikomu" to powieść, od której niemalże nie można się oderwać. Mimo tego, że zakończenie okazało się nie być dla mnie wielkim zaskoczeniem, i tak miło spędziłam czas z tą lekturą.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone2 komentarze: