Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 3 listopada 2014

,,Hello Kitty i przyjaciele. Wymarzony koncert"

Wydawca: Papilon
Data wydania: 2014
Format : Książka
Liczba stron: 112
Półka: posiadam
Do kupienia: Papilon

Klub przyjaciół założony przez Hello Kitty rozwija się coraz prężniej. Największy wkład jednak w jego organizację wkłada jego założycielka. Jest bardzo dobra w organizacji, a poza tym uwielbia sprawiać im przyjemność. Tylko czy to działa w obie strony?

Ulubionym zespołem muzycznym Kitty i Mimmy były Muzyczne Bąbelki. Niebawem miał się odbyć ich koncert, w którym dziewczynki mogły wziąć udział. Hello Kitty bardzo cieszyła się, że będzie mogła się tam wybrać ze swoimi przyjaciółmi. Jej największym marzeniem było zatańczenie na scenie, choć nie mówiła o tym swoim przyjaciołom. Siłą rzeczy nie zdawali sobie z tego sprawy i ciągle mieli inne zajęcia. Nie mieli czasu na próby, na których tak zależało Kitty.

Ciężko jest znaleźć przyjaciół, ale jeszcze trudniej jest powiedzieć im o swoich marzeniach. Dzieje się tak zarówno w książkach, jak i w życiu codziennym. Staramy się dogodzić pozostałym, często zapominając o tym, co dla nas jest naprawdę ważne. Nie chcemy i nie potrafimy narzucać się swoim bliskim, uświadamiając im, czego my tak naprawdę pragniemy. Nie chcemy, aby nasze marzenia przesłoniły cele innych. Jeśli jednak ktoś sprawi nam przyjemność, jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Nie możemy jednak liczyć na to, że ktoś sam domyśli się, o czym marzymy.

Hello Kitty to moja bohaterka już od kilku lat. Do tej pory zadowalałam się filmikami znalezionymi w Internecie, jednak książeczka to zupełnie coś innego. Cała seria została pięknie wydana, dość skromnie, ale efektownie. Bardzo podobają mi się w niej ilustracje, fabuła, przesłanie, jednak najbardziej zachwycają mnie końcowe strony, na których możemy znaleźć porady, dzięki którym będziemy mogli utożsamić się z Kitty i zadaniami, które wykonuje razem ze swoimi przyjaciółmi. Tym razem stworzymy niepowtarzalną bluzkę z naszywkami. 

,,Hello Kitty i przyjaciele. Wymarzony koncert" to książeczka o marzeniach, które mimo wszystko z pomocą bliskich można zrealizować. Każdy tomik tej serii można czytać oddzielnie, co jest sporym ułatwieniem. Wszystkie podobają mi się w równym stopniu, na razie nie mam swojego faworyta. Jeżeli jesteście miłośnikami Hello Kitty, te 6 pozycji również i Wam się spodoba.

Moja ocena: 6/6Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 

Książka została przeczytana w ramach wyzwania 


6 komentarzy: