Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 20 maja 2014

,,Wiewiórka Prymulka poznaje kolory" Beata Naklicka

Wydawca: Dreams
Data wydania: 2011
Format : Książka
Liczba stron: 24
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf

Beata Naklicka pisze bajki z ćwiczeniami dydaktycznymi. Na tej podstawie powstała kilkutomowa seria o Wiewiórce Prymulce.

Prymulka była jeszcze bardzo mała, dlatego cały czas chciała poznawać nowe rzeczy. Tym razem wybór padł na kolory. Wybrały się więc z Mamą do sklepu, aby zakupić różne produkty. Po drodze jednak nie próżnowały i Prymulka obserwowała nieznane jej dotąd barwy.

Książeczka jest bardzo barwna, a przy tym uczy najmłodszych różnych kolorów. Oprócz zwyczajnych barw możemy dowiedzieć się w jaki sposób połączyć dwa kolory, aby powstał trzeci. Na końcu książeczki znajdują się także ćwiczenia. Należy przyporządkować dane rzeczy do danej kolorystyki, a także odpowiedzieć na pytania związane z treścią książki. Znajdują się także naklejki do wykonania jednego z zadań.

Bardzo lubię pozycje, które oprócz zabawy uczą nas także czegoś nowego. Seria o Wiewiórce Prymulce z pewnością jest tego dobrym przykładem. Dodatkowo jest ona bardzo kolorowa i ma dużą czcionkę, co znacznie ułatwia czytanie. Ja jestem z niej bardzo zadowolona i cieszę się, że cała seria ładnie prezentuje się w mojej biblioteczce.

,,Wiewiórka Prymulka poznaje kolory" to jedna z opowieści o wiewiórce. Jeśli lubicie zwierzęta i chcecie dowiadywać się nowych informacji to seria o Prymulce będzie z pewnością odpowiednia. Nie jest także zbyt droga, więc zawsze można kupić jedną książeczkę ,,na próbę".

Moja ocena: 5,5/6
Książka została przeczytana w ramach wyzwania Książka została przeczytana w ramach wyzwania
16 komentarzy:

 1. Wiewiórki to fajne zwierzątka. Bardzo je lubię, są takie obrotne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, jak widzę wiewiórkę na żywo.

   Usuń
 2. Mamy jakąś książkę z tej serii. Ma koszmarne ilustracje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam wiewiórki. To takie milusie zwierzątka. Kiedyś, gdy byłam we Warszawskich Łazienkach to w przypływie emocji chciałam zabrać jedną do domu, ale mój chłopak na szczęście mi na to nie pozwolił :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nigdy nie chciałam chwytać wiewiórki, lubię popatrzeć.

   Usuń
 4. Ależ u Ciebie kolorowo i wiewiórkowo :) Bardzo lubię te zwierzątka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też lubię, jak takie książeczki dodatkowo uczą :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa książeczka. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa pozycja do inicjowania rozmów nt. kolorów.
  W ten sposób rodzice i dzieci mogą się świetnie bawić razem :)

  OdpowiedzUsuń