Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 2 marca 2014

1% może wiele.

Pewnie wszyscy z Was zdają sobie sprawę, ile osób w Polsce potrzebuje pomocy. Pewnie wszyscy z Was wiedzą, że każdemu nie można pomóc, jednak trzeba zrobić wszystko, aby to zmienić. Pewnie myślicie sobie, że 1% nic nie znaczy, ale gdyby każdy tak myślał nigdy nie uzbierałaby się potrzebna kwota na leczenie i rehabilitację, na normalne życie danego chorego dziecka.

Dziś chciałabym Wam wspomnieć o 2-letnim Wojtusiu, który potrzebuje naszej pomocy. Nie każdy z nas się rozlicza, ale można także wpłacać kwoty indywidualnie. Nie szkodzi, że nie jest to mój bliski, czy chociażby znajomy. Ważne dla mnie jest to, że potrzebuje pomocy i należy mu ją zapewnić.

Gdyby każdy z nas wpłacił po kilka złotych z pewnością uzbierałaby się z tego ładna kwota. Zazwyczaj jednak, gdy takie wpisy pojawiają się na blogach nagle nikt nie komentuje, udaje, że nie widzi. Myślicie, że jak tak będziecie postępować to problem zniknie, zamiecie się go pod dywan, przestanie istnieć? Wcale nie!

Miesięczny koszt rehabilitacji to 1500 złotych. Do tego dochodzą inne opłaty. Dajmy Wojtkowi szansę na normalne życie! Nie udawajmy, że nie ma problemu, że tego nie widzimy! Każdy z nas może pomóc, wspierając chłopca nawet kilkoma złotymi !1 % PODATKU: KRS: 0000037904, 
CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: 16263 TUŁACZ WOJCIECH

FUNDACJA DZIECIOM ,,ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ
UL. ŁOMIAŃSKA 5, 01-685 WARSZAWA
BANK BHP S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

TYTUŁEM : 16263 Tułacz Wojciech - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


Post na ten temat ukazał się także u :


10 komentarzy:

 1. Ja tym razem nie pomogę, gdyż przeznaczyłam już 1% dla mojej niepełnosprawnej koleżanki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze jestem na to za młoda, ale sądzę, że ten 1% to ważna cegiełka. Powiedziałabym rodziców, ale przelewają na pomoc dla naszej małej sąsiadki.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co roku przekazuję 1%. Fajnie, że jest taka możliwość, bo można pomóc potrzebującym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za ten wpis, dziękuje za bezinteresowność. To bardzo dużo dla mnie znaczy. Wojtek jest cudownym dzieckiem, dzięki bezinteresownej pomocy ludzi takich jak Ty ma szanse na normalny rozwój. Dziękuje
  Mama Wojtka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wierzę, że uda się zebrać dużo pieniążków!

   Usuń
 5. Nie wiem, czemu ale wcześniej nie zauważyłam tego postu. 1% niestety już poszedł na inny cel, ale jak przekażę parę zł to nie zbiednieję, a dziecku na pewno się przyda.
  Brawo za takie wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem tego zdania, że jak każdy da po parę złotych to się uzbiera.

   Usuń