Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 12 stycznia 2014

Dzień Leniuszka.Dzień Leniuszka. No nie oszukujmy się, każdy z nas ma kiedyś taki dzień. Od nas samych tylko zależy, w jaki sposób go wykorzystamy. Nie powiem, że taki okres zdarza mi się codziennie, gdyż wtedy napisałabym nieprawdę. Nie czuję się jednak pokrzywdzona w chwili, gdy mogę sobie zrobić taki dzień odpoczynku.

Po tygodniu spędzonym na studiach i wczesnym wstawaniu jestem tak zmęczona, że najchętniej następnego dnia nie szłabym już na uczelnię:) Z trudem zwlekam się z łóżka i wyczekuję soboty. Wtedy mam szansę, choć troszkę odpocząć, w sensie, dłużej się wyspać. Następnie w zależności od tygodnia robię coś na studia lub leżakuję.

Najbardziej lubię weekend, który mam cały wolny. Wtedy nieśpiesznie wstaję, jem śniadanie, bez pośpiechu czytam notki czytelników. A potem zagłębiam się w to, co lubię najbardziej, czyli czytam książkę lub kilka. Jak mam szczególne natchnienie to czasem uda mi się przeczytać nawet z dwie młodzieżowe. Łaknę kolejne strony, jak spragniony wody. Takiego Dnia Leniuszka mi wtedy potrzeba! 

Jestem pewna, że każdy z nas ma podobne odczucia. Potrzebujemy odpoczynku nawet wtedy, jeśli sami przed sobą nie za bardzo chcemy się do tego przyznać.Ja się cieszę, gdy mi się trafia, a Wy? :)

Post na ten temat ukazał się także u :


15 komentarzy:

 1. Takie dni, to też lubię. Tylko u mnie już się nie zdarzają :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chyba tak nie potrafię. Tzn. zawsze wszystko robię na szybko i nawet jak czytam to myślami często odbiegam do innych spraw. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też tak mam. Nawet jak jestem na wakacjach, to nie potrafię nic nie robić. Nie lubię czuć, że marnuję czas. Nawet w weekend nie mam typowego leniuchowania - mam ustalony plan dnia i zadania, które na dany dzień muszą być zrobione, jeśli są, to wtedy mogę leniuchować :)

   Usuń
  2. Ja najpierw leniuchuję, a potem biorę się do pracy ;)

   Usuń
 3. Uwielbiam takie dni leniuszka. Mogę się relaksować do woli ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie dni, chociaż są rzadkością :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takiego dnia leniucha, żebym dosłownie cały dzień mogła się obijać to ja już nie pamiętam. Cieszę się jak mogę dłużej w łóżku poleżeć i pofiglować w nim z Wiki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię takie dni, ale gdy ich w końcu jest kilka pod rząd to już aż niedobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, potrafię się "rozleniuszyć", że hej! ;)

  OdpowiedzUsuń