Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 13 grudnia 2013

Życiowe piątki.Witajcie Kochani!

Sama nie wiem, co mam dzisiaj napisać:) Ostatni tydzień był dla mnie nadzwyczaj spokojny, a co najważniejsze szybko minął. Pocieszam się tym, że jeszcze tylko 5 dni szkolnych i będę mogła wreszcie odpocząć, choć dobrze wiem, że za wiele tego czasu znów nie będę miała.

Chcę się w końcu zabrać za pisanie pracy licencjackiej, bo jak na razie udało mi się napisać wstęp. Ale, żeby pisać coś dalej potrzebuję weny, gdyż wiem, że jeśli jej nie mam moja praca będzie strasznie jałowa i bez sensu. Dlatego czekam, aż mnie natchnie i wtedy rozpocznę swoje działania.

Odnośnie moich planów czytelniczych? Nie wiem, skupię się raczej na literaturze dziecięcej i młodzieżowej, gdyż tego mi najbardziej potrzeba. Jednak tak, jak pisałam wczoraj - nic na siłę, nie chcę się męczyć.

Wasze blogi odwiedzałam, ale mam teraz trochę do nadrobienia. Jak najdzie mnie ochota to poczytam, jednak z czasem stało się to dla mnie obowiązkiem, a nie przyjemnością. Wcale tego nie chcę. Chcę, aby lektura Waszych miejsc w sieci była dla mnie miłą odskocznią dnia codziennego!

Miłego weekendu Wam życzę i jeśli ktoś wierzy w przesądy to uważajcie, bo dziś piątek trzynastego:)

Konkurs wygrała Katarzyna Meres, gratuluję i proszę o adres na recenzjekiti@gmail.com. 


11 komentarzy:

 1. Głowa do góry :) Święta to czas spokoju i przede wszystkim odpoczynku, więc warto sobie odpuścić niektóre kwestie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem pechowcem, więc myślę, że dziś dla odmiany będę miała szczęście. Zresztą już rano doświadczyłam pewnej miłej niespodzianki :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piątek trzynastego i póki co nie mam pecha. Oby tak było do końca dnia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę dużo inspiracji i weny w pisaniu :) Ja nie wierzę w przesądy :D
  Cieszę się z wygranej! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W takim razie życzę, żeby napisanie pracy poszło bez trudu, a lektura blogów znów stała się przyjemnością. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ma to jak literatura dziecięca i młodzieżowa, ja właśnie skończyłam jedną czytać :D powodzenia w pisaniu pracy

  OdpowiedzUsuń