Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 22 grudnia 2013

Jak spędzamy święta?
Święta zawsze kojarzą mi się z choinką, bombkami i świecącymi różnymi kolorami lampkami. Jednak gdy także o nich myślę na myśl przychodzą mi także obrazy wspólnych posiłków i spędzania czasu w gronie rodzinnym. Gdy byłam mniejsza to zawsze najbardziej nie mogłam doczekać się tych prezentów:)

Z czasem jednak ta moja wizja się zmieniła, a ja cieszę się, że choć przez te kilka dni mogę na nowo pobyć w domu w spokoju, oddać się odpoczynkowi i zapomnieć na chwilę o moich problemach. Cieszę się, że przez ten czas mogę pobyć z babcią, gdyż w roku szkolnym niestety nie mam na to zbyt wiele czasu.

Każdemu święta kojarzą się z czymś innych. Dla niektórych są bardzo magiczne, dla innych mniej. Wydaje mi się, że to wszystko zależy od naszego nastawienia i tego, czego oczekujemy od kolejnych Świąt Bożego Narodzenia.

Korzystając z okazji chciałabym życzyć Wam wszystkim spokojnych świąt spędzonych w miłej atmosferze i gronie najbliższych. Życzę, aby ten czas stał się też dobrą okazją do przebaczenia i zapomnienia dawnych sporów. Cieszcie się tym, co macie!

Post na ten temat ukazał się także u :


13 komentarzy:

 1. Zdrowia, pomyślności serduszko, pięknych świąt, buziaki xxx.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych, pełnych ciepła i radości świąt! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za życzenia i tobie również życzę wszystkiego co najlepsze na nadchodzące święta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrówka i pomyślności na Święta i nadchodzący rok 2014.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja akurat sprzątam sobie na bieżąco, więc nie miałam za dużo pracy, a jak u Ciebie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Ci wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie rodzinny :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń