Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 14 lipca 2013

Debiuty warte uwagi ?Każdy autor kiedyś zaczynał, więc debiuty są lepsze i gorsze, jednak trzeba przez nie przebrnąć. Nie da się ich ominąć, przeskoczyć, trzeba je także po prostu przeczytać lub czekać na kolejną pozycję danego pisarza.

Ja osobiście nie stronię od debiutów, tym bardziej, gdy zaczynają daną serię. Niektóre z nich są straszne, z trudem przez nie brnę lub jeśli jest to moja pozycja po prostu ją odkładam i tyle. Nie widzę sensu, aby się męczyć, gdy książka nie podoba nam się już od samego początku...

Trafiłam jednak na kilka perełek takich, jak ,,Piasek" Pana Piotra Nesterowicza, czy jeszcze kilka innych. Niestety, ale nie przykładam wielkiej wagi do tego, która to z kolei książka autora. Zainteresowana fabułą sięgam po nią ze względu na to.

A jak to jest z Wami? :) Czytacie, czy raczej stronicie od debiutów?

Post na ten temat ukazał się także u :


26 komentarzy:

 1. Ja chętnie debiutantom daję również szansę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ostatnio miałam możliwość przeczytać dość dużo debiutantów i ich pierwszych książek, i większość plasuje się naprawdę wysoko na mojej liście :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście bardzo lubię czytać debiuty, ponieważ nigdy nie wiem, czym mnie dany autor zaskoczy, a z reguły są to miłe niespodzianki, czyli coś świeżego, nowatorskiego itp.

  OdpowiedzUsuń
 4. Daję szansę debiutantom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja kiedyś nie przepadałam za debiutami, ale odkąd sama wydałam książkę, zaczęłam sięgać także po nieznanych Polaków :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy kiedyś debiutował. Czasem okazuje się, że debiut był lepszy niż kolejne pozycje autora! Czemu nie! Często zachodząc do księgarni kupuję książki przecenione tylko dlatego, że szkoda mi autora, którego książka kosztuje kilka złotych i nikt jej nie czyta!
  kolodynska.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Każdy autor kiedyś był debiutantem. Często kupuję w księgarniach książki przecenione, bo szkoda mi autorów, że ich książki są po kilka złotych i nikt je nie czyta.
  kolodynska.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też się często łapię na takie promocje ;)

   Usuń
 8. Debiuty autorów mnie nie odstraszają, jednak gdy nie znam autora, wolę przeczytać recenzje innych. Tak sobie w sumie robię z każdą nieznaną mi do tej pory książka nieznanego autora. Zawsze lepiej sprawdzić. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie tak, wtedy mniejsze prawdopodobieństwo, że się natniemy ;)

   Usuń
 9. ja podałam kilka pozycji, które jakoś utkwiły mi w pamięci na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam debiuty :) Udało mi się znaleźć perełkę "Bibliotekarz" Jelizarowa, debiut, a jaki udany.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też ni zwracam uwagi na to, która to z koli książka

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeżeli jakiś wpadnie w mi w ręce to z chęcią czytam, bo przecież każdy kiedyś zaczynał. :)

  OdpowiedzUsuń